Gå til hovedindhold

L'Occitane L’Occitane en Provence Almond (Amande) Hair Body Mist (100 ml)

L'OccitaneBodymistEAN: 3253581786758
Pris fra 231,75 krtil 309 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 77,25 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 222,48 kr 10. mar.

Sammenlign priser på L’Occitane en Provence Almond (Amande) Hair Body Mist (100 ml) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 231.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
L'Occitane en Provence L'Occitane Almond Hair Body Mist 100 ml
-25%231,75 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
L'Occitane en Provence L'Occitane Almond Hair Body Mist 100 ml billede

Produktinformation

L'Occitane Almond Hair Body Mist er en mist, som parfumerer både hår og hud med en delikat gourmandduft af friske mandler og efterlader et uimodståeligt spor. De fine noter af mandel og fresia vækker minder om solrige dage i Provence, hvor luften er

Produktspecifikationer

Kategori: Skin Care
EAN: 3253581786758
Varenr.: 123995
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
L’Occitane en Provence Almond (Amande) Hair Body Mist (100 ml)
-25%232 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
L'Occitane en Provence Almond Amande Hair Body Mist 100ml
-20%247 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
L'Occitane en Provence Almond Hair Body Mist 100 ml
298 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
L'Occitane en Provence Amande Almond Hair Body Mist 100 ml
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L’Occitane en Provence Almond (Amande) Hair Body Mist (100 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad L’Occitane en Provence Almond (Amande) Hair Body Mist (100 ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk231,75 kr231,75 krKøb
2Bangerhead DK232 kr232 krKøb
3Cocopanda DK247 kr247 krKøb
4NordicFeel DK298 kr298 krKøb
5Lyko DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for L’Occitane en Provence Almond (Amande) Hair Body Mist (100 ml)

PriceData har fulgt prisen på L’Occitane en Provence Almond (Amande) Hair Body Mist (100 ml) i 95 dage. Laveste pris i perioden er 222,48 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 309 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 262 kr.

Den nuværende pris på 231,75 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for L’Occitane en Provence Almond (Amande) Hair Body Mist (100 ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for L’Occitane en Provence Almond (Amande) Hair Body Mist (100 ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026231,75 kr
30. maj 2026232 kr
29. maj 2026231,75 kr15,25 kr (6%)
20. maj 2026247 kr62 kr (20%)
13. maj 2026309 kr62 kr (25%)
7. maj 2026247 kr
6. maj 2026247,2 kr
5. maj 2026247 kr1 kr (0%)
1. maj 2026246 kr52 kr (17%)
30. apr. 2026298 kr38 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret