Gå til hovedindhold

LK OPUS 74, Membranpakning til underlag (plads til 1 eller 2 stk. 8 til 14 mm kabel), lysegr - Lauritz Knudsen

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302145275
Pris fra 12,99 krtil 17,33 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 4,34 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK OPUS 74, Membranpakning til underlag (plads til 1 eller 2 stk. 8 til 14 mm kabel), lysegr - Lauritz Knudsen og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12.99 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Membranpakning, Lysegrå
12,99 kr
Til butik
LK Opus 74 Membranpakning, Lysegrå billede

Produktinformation

Anvendes til OPUS 74 underlag for korrekt montering der bevarer IP-klassen på underlaget. Tekniske specifikationerFarve: LysegråKabel: Ø8-14,5 mm

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: light gray
Størrelse: 8-14.5 mm
EAN: 5703302145275
Varenr.: 1017049529
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS® 74 - Membranpakning
13,91 kr
Til butik
OPUS® 74 - Membranpakning billede

Produktinformation

OPUS® 74 membranpakning er designet til at sikre en tæt og holdbar kabelafgang i LK Opus 74 underlag. Pakningen passer til kabler med en diameter på 8 til 14,5 mm og kan anvendes til både enkelt- og dobbeltkabeludgange. Den lysegrå membranpakning er frems...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Opus 74 Underlag UD
EAN: 5703302145275
Varenr.: 15109197168966
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 membranpakning
14 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 74 membranpakning i lysegrå
14 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Membranpakning, Lysegrå
14 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus ® 74 Membranpakning ø8-14,5mm For Underlag, Lysegrå
14 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opus74 Membranpakn Ø8-14 Lg
14,13 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Membranpakning, Lysegrå
15 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus74 membranpakn ø8-14 lg
15 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 74 membranpakning for Ø 8-14,5 mm kabel, lysegrå
16 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK OPUS 74, Membranpakning til underlag (plads til 1 eller 2 stk. 8 til 14 mm kabel), lysegr - Lauritz Knudsen
16,9 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 membranpakning, for Ø 8-14,5 mm kabel, lysegrå.
17,33 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 74, Membranpakning til underlag (plads til 1 eller 2 stk. 8 til 14 mm kabel), lysegr - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 74, Membranpakning til underlag (plads til 1 eller 2 stk. 8 til 14 mm kabel), lysegr - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl12,99 kr12,99 krKøb
2EL-NETSALG13,91 kr13,91 krKøb
3Greenline14 kr14 krKøb
4LavprisVVS14 kr14 krKøb
5LavprisVærktøj14 kr14 krKøb
6Elvvs.dk14 kr14 krKøb
7Billigelogvvs.dk14,13 kr14,13 krKøb
8BilligVVS DK15 kr15 krKøb
9MaintainIt15 kr15 krKøb
10Proshop DK16 kr55 krKøb
11WATTOO.DK16,9 kr16,9 krKøb
12CS MEGASTORE DK17,33 kr56,33 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK OPUS 74, Membranpakning til underlag (plads til 1 eller 2 stk. 8 til 14 mm kabel), lysegr - Lauritz Knudsen

PriceData har fulgt prisen på LK OPUS 74, Membranpakning til underlag (plads til 1 eller 2 stk. 8 til 14 mm kabel), lysegr - Lauritz Knudsen i 148 dage. Laveste pris i perioden er 10,4 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 13,91 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 12,99 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for LK OPUS 74, Membranpakning til underlag (plads til 1 eller 2 stk. 8 til 14 mm kabel), lysegr - Lauritz Knudsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for LK OPUS 74, Membranpakning til underlag (plads til 1 eller 2 stk. 8 til 14 mm kabel), lysegr - Lauritz Knudsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202612,99 kr
30. maj 202613,91 kr
12. maj 202612,99 kr
11. maj 202613,91 kr
3. maj 202612,99 kr
24. apr. 202613 kr
23. apr. 202613,91 kr
3. apr. 202613 kr
12. mar. 202612,99 kr2,59 kr (25%)
2. mar. 202610,4 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret