Gå til hovedindhold

LK OPUS 74, Mellemplade til udskiftning af planforsnket plantangent 1 modul stikkontakt med afb., 1 modul, lysegr - Lauritz Knudsen

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302112222
Pris fra 97 krtil 130 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 90 kr 22. mar.

Sammenlign priser på LK OPUS 74, Mellemplade til udskiftning af planforsnket plantangent 1 modul stikkontakt med afb., 1 modul, lysegr - Lauritz Knudsen og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 indsats mellemplade for stikkontakt, lysegrå.
97 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Opus® 74 indsats mellemplade for stikkontakt, lysegrå. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Øvrige OPUS 73 & 74
Farve: 1
Artikel nr.: 503M5024
EAN: 5703302112222
Varenr.: 1721393
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 74 mellemplade for stikkontakt 2 modul, lysegrå
97 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Mellemplade for stikkontakt, 2 modul, lysegrå
99 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS® 74 - Mellemplade 2M
102,04 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK OPUS 74, Mellemplade til udskiftning af planforsnket plantangent 1 modul stikkontakt med afb., 1 modul, lysegr - Lauritz Knudsen
109 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Opus 74 mellemplade, 2 modul
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 74 mellemplade for stikkontakt, 2 modul, lysegrå
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Mellemplade for stikkontakt, 2 modul, lysegrå
109 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus ® 74 mellemplade til stikkontakt lysegrå
109 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Opus74 Mellempl. Stikkontakt
109,7 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Opus74 mellempl. stikkontakt
113,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Mellemplade for stikkontakt, 2 modul, lysegrå
115 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Opus 74 Mellemplade For Stikkontakt 102L.Lg
130 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 74, Mellemplade til udskiftning af planforsnket plantangent 1 modul stikkontakt med afb., 1 modul, lysegr - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 74, Mellemplade til udskiftning af planforsnket plantangent 1 modul stikkontakt med afb., 1 modul, lysegr - Lauritz Knudsen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK97 kr136 krKøb
2Proshop DK97 kr136 krKøb
3LavprisEl99 kr99 krKøb
4EL-NETSALG102,04 kr102,04 krKøb
5WATTOO.DK109 kr109 krKøb
6Greenline109 kr109 krKøb
7LavprisVVS109 kr109 krKøb
8LavprisVærktøj109 kr109 krKøb
9Elvvs.dk109 kr109 krKøb
10Billigelogvvs.dk109,7 kr109,7 krKøb
11MaintainIt113,75 kr113,75 krKøb
12BilligVVS DK115 kr115 krKøb
13vvsfittings.dk130 kr130 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK OPUS 74, Mellemplade til udskiftning af planforsnket plantangent 1 modul stikkontakt med afb., 1 modul, lysegr - Lauritz Knudsen

PriceData har fulgt prisen på LK OPUS 74, Mellemplade til udskiftning af planforsnket plantangent 1 modul stikkontakt med afb., 1 modul, lysegr - Lauritz Knudsen i 168 dage. Laveste pris i perioden er 84 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 97 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LK OPUS 74, Mellemplade til udskiftning af planforsnket plantangent 1 modul stikkontakt med afb., 1 modul, lysegr - Lauritz Knudsen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LK OPUS 74, Mellemplade til udskiftning af planforsnket plantangent 1 modul stikkontakt med afb., 1 modul, lysegr - Lauritz Knudsen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202697 kr1 kr (1%)
11. apr. 202698 kr4 kr (4%)
9. apr. 202694 kr2 kr (2%)
24. mar. 202692 kr2 kr (2%)
22. mar. 202690 kr3 kr (3%)
9. mar. 202693 kr3 kr (3%)
7. mar. 202690 kr4 kr (4%)
2. mar. 202694 kr4 kr (4%)
14. feb. 202690 kr1 kr (1%)
7. jan. 202691 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret