Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK OPUS 74 Industri adapterdæksel med klaplåg til FUGA 1 modul, mørkegrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302145343
Pris fra 135 krtil 163 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK OPUS 74 Industri adapterdæksel med klaplåg til FUGA 1 modul, mørkegrå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Opus74 Adapt Dæks Klaplåg Mgrå
135 kr
Til butik
Opus74 Adapt Dæks Klaplåg Mgrå billede

Produktinformation

OPUS ® 74 Industri indsats adapterdæksel med klaplåg 1modul produktsortiment: OPUS74 - Produkttype: cover frame - farve: Mørkegrå - antal pr. sæt: sæt af 10.

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 5703302145343
Varenr.: 116450
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 74 industri adapterdæksel med klaplåg i mørkegrå
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS® 74 Industri - Klapdæksel f. 1M Fuga
139,25 kr
Til butik
OPUS® 74 Industri - Klapdæksel f. 1M Fuga billede

Produktinformation

BemærkKan ikke benyttes med dreje lysdæmper og PIRAnvendes til installation i vådrum- og i udendørs installation i boliger, industri og landbrug. Er beregnet til montage af LK Fuga 1M komponent, såsom afbryder, dataudtag og lysdæmper.Installeres udvendigt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Membrandækseler mv.
EAN: 5703302145343
Varenr.: 15845698601295
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS® 74 Industri - Klapdæksel f. 1M Fuga
139,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 industri adapterdæksel med klaplåg, mørkegrå
140 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 74 Industri adapterdæksel med klaplåg til FUGA 1 modul, mørkegrå
155 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 74 Industri adapterdæksel med klaplåg, mørkegrå
159 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lauritz Knudsen Opus 74 Adapterdæksel med klaplåg
163 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 74 Industri adapterdæksel med klaplåg til FUGA 1 modul, mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 74 Industri adapterdæksel med klaplåg til FUGA 1 modul, mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk135 kr135 krKøb
2LavprisEl139 kr139 krKøb
3EL-GROSSISTEN139,25 kr139,25 krKøb
4EL-NETSALG139,25 kr139,25 krKøb
5BilligVVS DK140 kr140 krKøb
6Proshop DK155 kr194 krKøb
7Greenline159 kr159 krKøb
8CS MEGASTORE DK163 kr202 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK OPUS 74 Industri adapterdæksel med klaplåg til FUGA 1 modul, mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på LK OPUS 74 Industri adapterdæksel med klaplåg til FUGA 1 modul, mørkegrå i 147 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 139,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for LK OPUS 74 Industri adapterdæksel med klaplåg til FUGA 1 modul, mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for LK OPUS 74 Industri adapterdæksel med klaplåg til FUGA 1 modul, mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026135 kr4 kr (3%)
12. maj 2026139 kr
11. maj 2026139,25 kr
4. maj 2026139 kr3 kr (2%)
2. maj 2026136 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026135 kr4,25 kr (3%)
23. apr. 2026139,25 kr4,25 kr (3%)
14. mar. 2026135 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026136 kr1 kr (1%)
14. feb. 2026135 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret