Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse, type TD301, Class A+, 1 modul, hvid

Lauritz KnudsenTvEAN: 5703302046305
Pris fra 137 krtil 215 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 9. apr.

Sammenlign priser på LK OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse, type TD301, Class A+, 1 modul, hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse, type TD301, Class A+, 1 modul, hvid
137 kr
Til butik
LK OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse, type TD301, Class A+, 1 modul, hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Antenner
Farve: 1
Artikel nr.: 508N6101
EAN: 5703302046305
Varenr.: 1794149
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 antenneudtag TV og R slutdåse type TD301 1 modul, hvid
137 kr
Til butik
LK OPUS 66 antenneudtag TV og R slutdåse type TD301 1 modul, hvid billede

Produktinformation

Anvendes til enkelt og fællesantenneanlæg som forsyner mere end en bolig/adresse. Anvendes hvor stikledningen ikke ønskes videreført. Ved montering af kabeldimension over 5 mm, skal 2M dåse/underlag benyttes. Forsynet med 2 IEC-nomerede udgange for R og TV. Har indbygget R/TV filter og er HF-tæt. Udtagene har lav dæmpning og god filtervirkning. Bestykket med skrue-tilgangsklemme for coaxkabel (diameter 4-8 mm med enkelt eller flertråds inderleder 0,4-1,2 mm).

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 508N6101
EAN: 5703302046305
Varenr.: 2765395
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Antenneudtag, TV og Radio slutdåse, 1 modul, Hvid
138 kr
Til butik
LK Opus 66 Antenneudtag, TV og Radio slutdåse, 1 modul, Hvid billede

Produktinformation

Antenneudtaget anvendes til enkelt- og fællesantenneanlæg som forsyner mere end en bolig/adresse. Slutdåse så anvendes hvor stikledningen ikke ønskes videreført. Ved montering af kabeldimension over 5 mm., skal 2 modul dåse/underlag benyttes.Monteringen v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværk
Farve: white
EAN: 5703302046305
Varenr.: 1087003508
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 antenneudtag til TV/FM radio slutdåse, (TD301), hvid
151 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tv/R Slutdåse Opus Td301 Hv
152,76 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tv/r slutdåse opus td301 hv
158,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Opus 66 tv og radio antennestik slutdåse, hvid
169 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse Class A+, Hvid (TD301)
197,1 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse Class A+, Hvid (TD301)
197,1 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Opus 66 Antenneudtag, TV og Radio slutdåse, 1 modul, Hvid
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse, type TD301, Class A+, 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse, type TD301, Class A+, 1 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK137 kr176 krKøb
2Proshop DK137 kr176 krKøb
3LavprisEl138 kr138 krKøb
4Elvvs.dk151 kr151 krKøb
5Billigelogvvs.dk152,76 kr152,76 krKøb
6MaintainIt158,75 kr158,75 krKøb
7Greenline169 kr169 krKøb
8EL-GROSSISTEN197,1 kr197,1 krKøb
9EL-NETSALG197,1 kr197,1 krKøb
10BilligVVS DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse, type TD301, Class A+, 1 modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse, type TD301, Class A+, 1 modul, hvid i 170 dage. Laveste pris i perioden er 130,14 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for LK OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse, type TD301, Class A+, 1 modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for LK OPUS 66 Antenneudtag TV/R slutdåse, type TD301, Class A+, 1 modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 2026137 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026138 kr4 kr (3%)
9. apr. 2026134 kr3 kr (2%)
28. feb. 2026131 kr9 kr (6%)
5. feb. 2026140 kr6 kr (4%)
4. feb. 2026146 kr6 kr (4%)
2. feb. 2026140 kr9,86 kr (8%)
27. jan. 2026130,14 kr13,86 kr (10%)
26. jan. 2026144 kr2 kr (1%)
23. jan. 2026142 kr2,29 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret