Gå til hovedindhold

EL-Grossisten LK OPUS 66 Afbryder krydsning 16A 250v - Hvid

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5703302154611
Pris fra 225,93 krtil 232 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 6,07 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 204 kr 1. apr.

Sammenlign priser på LK OPUS 66 Afbryder krydsning 16A 250v - Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 225.93 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS® 66 indsats kombi afbryder krydsning
225,93 kr
Til butik
OPUS® 66 indsats kombi afbryder krydsning billede

Produktinformation

Kan påmonteres tangent med lampe/lampebase.Leveres med tangent/afdækning.

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Opus 66 Afbrydere HV
EAN: 5703302154611
Varenr.: 15848813429071
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS® 66 indsats kombi afbryder krydsning
225,93 kr
Til butik
OPUS® 66 indsats kombi afbryder krydsning billede

Produktinformation

OPUS® 66 indsats kombi afbryder krydsning er en elektrisk komponent designet til effektiv og sikker styring af elektriske kredsløb i indendørs installationer. Den er en del af LK Opus 66-serien, kendt for sit klassiske design og pålidelige funktionalitet.

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Opus 66 Afbrydere HV
EAN: 5703302154611
Varenr.: 15109208211782
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 Afbryder krydsning 16A 250v - Hvid
232 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 66 Afbryder krydsning 16A 250v - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 66 Afbryder krydsning 16A 250v - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN225,93 kr225,93 krKøb
2EL-NETSALG225,93 kr225,93 krKøb
3Elvvs.dk232 kr232 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK OPUS 66 Afbryder krydsning 16A 250v - Hvid

PriceData har fulgt prisen på LK OPUS 66 Afbryder krydsning 16A 250v - Hvid i 175 dage. Laveste pris i perioden er 197 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 225,93 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for LK OPUS 66 Afbryder krydsning 16A 250v - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for LK OPUS 66 Afbryder krydsning 16A 250v - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026225,93 kr
27. maj 2026225 kr1 kr (0%)
25. maj 2026224 kr1 kr (0%)
24. maj 2026225 kr1 kr (0%)
9. maj 2026224 kr1 kr (0%)
8. maj 2026225 kr1 kr (0%)
6. maj 2026224 kr1 kr (0%)
5. maj 2026225 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026224 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026225 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret