Gå til hovedindhold

EL-Grossisten LK OPUS 66 Afbryder korrespondance med LED lampe 16A 250V - Hvid

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5703302154567
Pris fra 214,45 krtil 230 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15,55 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 208 kr 3. mar.

Sammenlign priser på LK OPUS 66 Afbryder korrespondance med LED lampe 16A 250V - Hvid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 214.45 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPUS® 66 indsats kombi afbryder korrespondance med
214,45 kr
Til butik
OPUS® 66 indsats kombi afbryder korrespondance med billede

Produktinformation

OPUS® 66 indsats kombi afbryder korrespondance med 2 sløjfeklemmer og lampe 250 V

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Opus 66 Afbrydere HV
EAN: 5703302154567
Varenr.: 15848814084431
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
OPUS® 66 indsats kombi afbryder korrespondance med
214,45 kr
Til butik
OPUS® 66 indsats kombi afbryder korrespondance med billede

Produktinformation

OPUS® 66 indsats kombi afbryder korrespondance med LED lampe er en praktisk og fleksibel løsning til indendørs el-installationer. Med en mærkestrøm på 16A og en mærkespænding på 250V sikrer denne afbryder pålidelig styring af lys og elektriske kredsløb. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK. Opus 66 Afbrydere HV
EAN: 5703302154567
Varenr.: 15109208080710
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK OPUS 66 Afbryder korrespondance med LED lampe 16A 250V - Hvid
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 66 Afbryder korrespondance med LED lampe 16A 250V - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK OPUS 66 Afbryder korrespondance med LED lampe 16A 250V - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN214,45 kr214,45 krKøb
2EL-NETSALG214,45 kr214,45 krKøb
3Elvvs.dk230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK OPUS 66 Afbryder korrespondance med LED lampe 16A 250V - Hvid

PriceData har fulgt prisen på LK OPUS 66 Afbryder korrespondance med LED lampe 16A 250V - Hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 208 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 214,45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 214 kr.

Den nuværende pris på 214,45 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for LK OPUS 66 Afbryder korrespondance med LED lampe 16A 250V - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for LK OPUS 66 Afbryder korrespondance med LED lampe 16A 250V - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. apr. 2026214,45 kr
5. apr. 2026214 kr
4. apr. 2026214,45 kr
24. mar. 2026214 kr
23. mar. 2026214,45 kr
20. mar. 2026214 kr
19. mar. 2026214,45 kr
8. mar. 2026214 kr
7. mar. 2026214,45 kr
4. mar. 2026214 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret