Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK IHC ® Wireless - Fuga Allround Relæ modtager (også til CFL og LED sparepærer), 1 modul, uden afdækning

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302161824
Pris fra 628,28 krtil 805 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 176,72 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK IHC ® Wireless - Fuga Allround Relæ modtager (også til CFL og LED sparepærer), 1 modul, uden afdækning og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 628.28 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
IHC Wireless Fuga universal relæ LED/CFL uden afdækning
628,28 kr
Til butik
IHC Wireless Fuga universal relæ LED/CFL uden afdækning billede

Produktspecifikationer

Kategori: LK IHC NET® Wireless
Farve: 1
Artikel nr.: 505D0515
EAN: 5703302161824
Varenr.: 4451695
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless relæ modtager allround
689 kr
Til butik
LK IHC Wireless relæ modtager allround billede

Produktinformation

For fjernbetjent lysstyring i forbindelse med IHC wireless og IHC Control. Allround kan anvendes til LED og sparepærer. Max belastninger: Glødepærer & halogenpærer : 920WLysstofrør: 2x36WLED- og sparepærer: 100W Leveres uden ramme.

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Uden afdækning
EAN: 5703302161824
Varenr.: 1023001001
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless Fuga Universal relæ, 4A, LED, 1 modul, uden afdækning
734 kr
Til butik
LK IHC Wireless Fuga Universal relæ, 4A, LED, 1 modul, uden afdækning billede

Produktinformation

"LK IHC Wireless Relæ Modtager Allround anvendes hvor der ønskes en tænd/sluk udgang, som kan fjernbetjenes. Både IHC Wireless """"Stand-alone"""" system og IHC Control kan anvendes. Relæ modtageren kan ved lev

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Uden afdækning
EAN: 5703302161824
Varenr.: 1023001001
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
IHC Wireless universal relæ LED/CFL u. afdækning
734,91 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
IHC Wireless universal relæ LED/CFL u. afdækning
734,91 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK IHC ® Wireless - Fuga Allround Relæ modtager (også til CFL og LED sparepærer), 1 modul, uden afdækning
784 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless Fuga Universal relæ, 4A, LED, 1M, Uden afdækning
795 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless FUGA Relæ modtager LED/CFL 1 modul, uden afdækning
805 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK IHC Wireless Fuga Universal relæ med 4A i LED 1 modul uden afdækning
805 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK IHC ® Wireless - Fuga Allround Relæ modtager (også til CFL og LED sparepærer), 1 modul, uden afdækning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK IHC ® Wireless - Fuga Allround Relæ modtager (også til CFL og LED sparepærer), 1 modul, uden afdækning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK628,28 kr667,28 krKøb
2Greenline689 kr689 krKøb
3LavprisEl734 kr734 krKøb
4EL-GROSSISTEN734,91 kr734,91 krKøb
5EL-NETSALG734,91 kr734,91 krKøb
6Elvvs.dk784 kr784 krKøb
7BilligVVS DK795 kr795 krKøb
8Proshop DK805 kr844 krKøb
9LavprisVVS805 kr805 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK IHC ® Wireless - Fuga Allround Relæ modtager (også til CFL og LED sparepærer), 1 modul, uden afdækning

PriceData har fulgt prisen på LK IHC ® Wireless - Fuga Allround Relæ modtager (også til CFL og LED sparepærer), 1 modul, uden afdækning i 183 dage. Laveste pris i perioden er 628,28 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 738 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 720 kr.

Den nuværende pris på 628,28 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for LK IHC ® Wireless - Fuga Allround Relæ modtager (også til CFL og LED sparepærer), 1 modul, uden afdækning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for LK IHC ® Wireless - Fuga Allround Relæ modtager (også til CFL og LED sparepærer), 1 modul, uden afdækning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026628,28 kr65,72 kr (9%)
12. maj 2026694 kr
11. maj 2026694,4 kr
4. maj 2026694 kr
2. maj 2026694,4 kr24,6 kr (3%)
1. maj 2026719 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026720 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026721 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026722 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026723 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret