Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, lysegrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302170031
Pris fra 95 krtil 109 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, lysegrå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afdækn Fuga stikk m+uj m/afbr 1M trl lg
95 kr
Til butik
Afdækn Fuga stikk m+uj m/afbr 1M trl lg billede

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 10439842
EAN: 5703302170031
Varenr.: 21611488
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, lysegrå
96 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Afdækning til lk fuga ® wiser trådløs stikkontakt lysegrå
96 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser tangent/afdækning for stikkontakt, 1½ modul, lysegrå
99 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser afdækning og tangent til 1½ modul i lysegrå
99 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, lysegrå
99 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Wiser stikkontakt afdækningsæt, lysegrå
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK95 kr134 krKøb
2LavprisEl96 kr96 krKøb
3Elvvs.dk96 kr96 krKøb
4BilligVVS DK99 kr99 krKøb
5LavprisVVS99 kr99 krKøb
6LavprisVærktøj99 kr99 krKøb
7Greenline109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, lysegrå

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, lysegrå i 166 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for LK FUGA tangent/afdækning til Wiser stikkontakt, 1,5 modul, lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 202695 kr1 kr (1%)
13. maj 202696 kr1 kr (1%)
6. maj 202697 kr2 kr (2%)
5. maj 202699 kr1 kr (1%)
30. apr. 202698 kr1 kr (1%)
24. apr. 202699 kr2 kr (2%)
23. apr. 2026101 kr3 kr (3%)
22. apr. 202698 kr1 kr (1%)
16. apr. 202699 kr1 kr (1%)
13. apr. 202698 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret