Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Fuga Softline panelunderlag med 1 modul i lysegrå

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302116114
Pris fra 105 krtil 129 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 102 kr 3. mar.

Sammenlign priser på LK Fuga Softline panelunderlag med 1 modul i lysegrå og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
FUGA panelunderlag Softline 1 modul, lysegrå
105 kr
Til butik
FUGA panelunderlag Softline 1 modul, lysegrå billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 503D5010
EAN: 5703302116114
Varenr.: 1991308
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline panelunderlag med 1 modul i lysegrå
106 kr
Til butik
LK Fuga Softline panelunderlag med 1 modul i lysegrå billede

Produktinformation

Praktisk panelunderlag af LK LK Fuga Softline panelunderlag er en praktisk løsning til installation af stikkontakter, afbrydere og andre elektriske enheder på væggen. Softline panelunderlaget er nemt at installere og kan monteres direkte på væggen.

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: light grey
EAN: 5703302116114
Varenr.: 1017043185
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga panelunderlag softline 1 modul lysegrå
106,29 kr
Til butik
Fuga panelunderlag softline 1 modul lysegrå billede

Produktinformation

Anvendes udvendig i fodliste. Leveres komplet med dæk- og bagplade, integreret afdækning med ramme. Beregnet til montage af FUGA 1 Modul indsatse. Skruetårn (tilbehør) anvendes ved montering af indsats uden klostykker.

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga Underlag LG
EAN: 5703302116114
Varenr.: 15845705417039
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga panelunderlag softline 1 modul lysegrå
106,29 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Soft Panelunderlag 1 M. Lysegrå
111 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Softline panelunderlag, 1 modul, lysegr
114 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Softline panelunderlag 1 modul, lysegrå
118 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline panelunderlag 1 modul , lysegrå
119 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Softline panelunderlag med 1 modul i lysegrå
119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga panelunderlag Softline, 1M, lysegrå
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga Softline panelunderlag med 1 modul i lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga Softline panelunderlag med 1 modul i lysegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK105 kr144 krKøb
2LavprisEl106 kr106 krKøb
3EL-GROSSISTEN106,29 kr106,29 krKøb
4EL-NETSALG106,29 kr106,29 krKøb
5Elvvs.dk111 kr111 krKøb
6WATTOO.DK114 kr114 krKøb
7Proshop DK118 kr157 krKøb
8Greenline119 kr119 krKøb
9LavprisVærktøj119 kr119 krKøb
10BilligVVS DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Fuga Softline panelunderlag med 1 modul i lysegrå

PriceData har fulgt prisen på LK Fuga Softline panelunderlag med 1 modul i lysegrå i 175 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 106,29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for LK Fuga Softline panelunderlag med 1 modul i lysegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for LK Fuga Softline panelunderlag med 1 modul i lysegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026105 kr1 kr (1%)
5. maj 2026106 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026105 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026106 kr
23. apr. 2026106,29 kr
9. apr. 2026106 kr2 kr (2%)
1. apr. 2026104 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026103 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026104 kr2 kr (2%)
23. mar. 2026106 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret