Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Fuga Pure designramme med 1x2 modul i stål

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302159821
Pris fra 197 krtil 371 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 174 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 177 kr 21. apr.

Sammenlign priser på LK Fuga Pure designramme med 1x2 modul i stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 197 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Pure Ramme Stål 1x2m
197 kr
Til butik
Fuga Pure Ramme Stål 1x2m billede

Produktinformation

Design rammer for PURE skal anvendes sammen med tekniske monteringsramme. Kan monteres på alle AIR indmuring, indstøbning og forfra dåser. Desuden på gamle FUGA indmuring og indstøbningsdåser samt SLIM forfra dåse.

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 5703302159821
Varenr.: 1409527
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, stål
209 kr
Til butik
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, stål billede

Produktinformation

Stilren ramme i stål-look til moderne el-installationer Med denne ramme i stål-look fra Fuga Pure-serien får du en enkel og tidløs løsning til dine kontakter og afbrydere. Rammen er fremstillet i rustfrit stål og måler 66 mm i bredden, hvilket giver et le...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: steel
Størrelse: 66 mm x 116 mm
EAN: 5703302159821
Varenr.: 1017057391
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure designramme med 1x2 modul i stål
209 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, stål
219 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme PURE 66 2m - stål
222,68 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme PURE 66 2m - stål
222,68 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, stål
275 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fuga Pure designramme Stål 1x2M indsats
371 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga Pure designramme med 1x2 modul i stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga Pure designramme med 1x2 modul i stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk197 kr197 krKøb
2LampeGuru.dk209 kr209 krKøb
3LavprisVærktøj209 kr209 krKøb
4Greenline219 kr219 krKøb
5EL-GROSSISTEN222,68 kr222,68 krKøb
6EL-NETSALG222,68 kr222,68 krKøb
7BilligVVS DK275 kr275 krKøb
8CS MEGASTORE DK371 kr410 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Fuga Pure designramme med 1x2 modul i stål

PriceData har fulgt prisen på LK Fuga Pure designramme med 1x2 modul i stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 177 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 197 kr.

Den nuværende pris på 197 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for LK Fuga Pure designramme med 1x2 modul i stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for LK Fuga Pure designramme med 1x2 modul i stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026197 kr3 kr (2%)
12. maj 2026194 kr2 kr (1%)
11. maj 2026196 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026194 kr17 kr (10%)
21. apr. 2026177 kr17 kr (9%)
29. mar. 2026194 kr9 kr (5%)
25. mar. 2026185 kr9 kr (5%)
23. mar. 2026194 kr9 kr (5%)
20. mar. 2026185 kr9 kr (5%)
14. mar. 2026194 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret