Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA Pure 66 Design ramme 2 modul, hvid glas

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302158220
Pris fra 125 krtil 335 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 124 kr 2. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA Pure 66 Design ramme 2 modul, hvid glas og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Fuga Pure designramme glas 1x2M indsats hvid
125 kr
Til butik
Fuga Pure designramme glas 1x2M indsats hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 560D1120
EAN: 5703302158220
Varenr.: 3412359
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, hvid
126 kr
Til butik
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, hvid billede

Produktinformation

Bemærk: Pure designrammen er fremstillet i glas og skal anvendes sammen med Teknisk monteringsramme. Den kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og forfradåser. Rammen kan desuden monteres på gamle FUGA indmurings- og indstøbningsdåser samt Sl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: White
Størrelse: 66 mm
EAN: 5703302158220
Varenr.: 1017057252
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® PURE Design Ramme glas 2 modul, hvid
137 kr
Til butik
LK FUGA ® PURE Design Ramme glas 2 modul, hvid billede

Produktinformation

Design rammer for PURE skal anvendes sammen med tekniske monteringsramme. Kan monteres på alle AIR indmuring, indstøbning og forfra dåser. Desuden på gamle FUGA indmuring og indstøbningsdåser samt SLIM forfra dåse.

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA PURE Glas Design rammer
EAN: 5703302158220
Varenr.: 1409513
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, hvid
139 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure designramme, 2 modul, hvid glas
139 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, hvid
145 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme PURE 66 glas 2m - hvid
153,51 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme PURE 66 glas 2m - hvid
153,51 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, hvid
175 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Pure 66 Design ramme 2 modul, hvid glas
335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA Pure 66 Design ramme 2 modul, hvid glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA Pure 66 Design ramme 2 modul, hvid glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK125 kr164 krKøb
2LavprisEl126 kr126 krKøb
3Elvvs.dk137 kr137 krKøb
4Greenline139 kr139 krKøb
5LavprisVærktøj139 kr139 krKøb
6BilligVVS DK145 kr145 krKøb
7EL-GROSSISTEN153,51 kr153,51 krKøb
8EL-NETSALG153,51 kr153,51 krKøb
9LampeGuru.dk175 kr175 krKøb
10Proshop DK335 kr374 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA Pure 66 Design ramme 2 modul, hvid glas

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA Pure 66 Design ramme 2 modul, hvid glas i 173 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for LK FUGA Pure 66 Design ramme 2 modul, hvid glas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for LK FUGA Pure 66 Design ramme 2 modul, hvid glas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026125 kr1 kr (1%)
27. maj 2026126 kr1 kr (1%)
21. maj 2026125 kr1 kr (1%)
19. maj 2026126 kr1 kr (1%)
14. maj 2026125 kr1 kr (1%)
12. maj 2026126 kr1 kr (1%)
7. maj 2026125 kr1 kr (1%)
5. maj 2026126 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026125 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026126 kr9 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret