Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN FUGA PURE designramme glas 1 modul, sort.

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302158114
Pris fra 82 krtil 98,96 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 16,96 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 4. maj

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN FUGA PURE designramme glas 1 modul, sort. og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 designramme, 1 modul, sort
82 kr
Til butik
LK Fuga Pure 66 designramme, 1 modul, sort billede

Produktinformation

Bemærk: Pure designrammen er fremstillet i glas og skal anvendes sammen med Teknisk monteringsramme. Den kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og forfradåser. Rammen kan desuden monteres på gamle FUGA indmurings- og indstøbningsdåser samt Sl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: black
Størrelse: 1M
EAN: 5703302158114
Varenr.: 1017057142
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Pure 66 Design ramme 1 modul, sort glas
82 kr
Til butik
LK FUGA Pure 66 Design ramme 1 modul, sort glas billede

Produktinformation

Pure 66 Design ramme skal anvendes sammen med teknisk monteringsramme. Kan monteres på alle AIR indmuring, indstøbning og forfra dåser. Desuden på gamle FUGA indmuring og indstøbningsdåser samt SLIM forfra dåse. Se begrænsninger i kombinationsskema.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 560D2010
EAN: 5703302158114
Varenr.: 2766043
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® PURE Design Ramme glas 1 modul, sort
82 kr
Til butik
LK FUGA ® PURE Design Ramme glas 1 modul, sort billede

Produktinformation

Design rammer for PURE skal anvendes sammen med tekniske monteringsramme. Kan monteres på alle AIR indmuring, indstøbning og forfra dåser. Desuden på gamle FUGA indmuring og indstøbningsdåser samt SLIM forfra dåse.

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA PURE Glas Design rammer
EAN: 5703302158114
Varenr.: 1409502
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
84 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 designramme, 1 modul, sort
85 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 designramme, 1 modul, sort
85 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 designramme, 1 modul, sort
87 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Pure design ramme, 1 modul, sort (glas)
92,5 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga pure ramme glas 1m sort
93,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 designramme, 1 modul, sort
95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme PURE 66 glas 1m - sort
98,96 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme PURE 66 glas 1m - sort
98,96 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA PURE designramme glas 1 modul, sort. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN FUGA PURE designramme glas 1 modul, sort. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl82 kr82 krKøb
2Proshop DK82 kr121 krKøb
3Elvvs.dk82 kr82 krKøb
4CS MEGASTORE DK84 kr123 krKøb
5LampeGuru.dk85 kr85 krKøb
6LavprisVVS85 kr85 krKøb
7Greenline87 kr87 krKøb
8WATTOO.DK92,5 kr92,5 krKøb
9MaintainIt93,75 kr93,75 krKøb
10BilligVVS DK95 kr95 krKøb
11EL-GROSSISTEN98,96 kr98,96 krKøb
12EL-NETSALG98,96 kr98,96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN FUGA PURE designramme glas 1 modul, sort.

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN FUGA PURE designramme glas 1 modul, sort. i 153 dage. Laveste pris i perioden er 71 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 82 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA PURE designramme glas 1 modul, sort.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN FUGA PURE designramme glas 1 modul, sort. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 202682 kr3 kr (4%)
6. maj 202679 kr4 kr (5%)
4. maj 202675 kr4 kr (5%)
2. maj 202679 kr3 kr (4%)
11. apr. 202682 kr4 kr (5%)
9. apr. 202678 kr3 kr (4%)
2. mar. 202675 kr2 kr (3%)
28. feb. 202673 kr2 kr (3%)
27. feb. 202675 kr4 kr (5%)
25. feb. 202679 kr6 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret