Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA - Pure design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, sort (glas)

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302158237
Pris fra 124 krtil 189 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 117 kr 4. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA - Pure design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, sort (glas) og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA PURE designramme glas for 2-modul indsatse, sort
124 kr
Til butik
LK FUGA PURE designramme glas for 2-modul indsatse, sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rammer & Tangenter
Farve: 1
Artikel nr.: 560D2120
EAN: 5703302158237
Varenr.: 3730152
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA Pure 66 Design ramme 2 modul, sort glas
124 kr
Til butik
LK FUGA Pure 66 Design ramme 2 modul, sort glas billede

Produktinformation

Pure 66 Design ramme skal anvendes sammen med teknisk monteringsramme. Kan monteres på alle AIR indmuring, indstøbning og forfra dåser. Desuden på gamle FUGA indmuring og indstøbningsdåser samt SLIM forfra dåse. Se begrænsninger i kombinationsskema.

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 560D2120
EAN: 5703302158237
Varenr.: 2766028
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, sort
125 kr
Til butik
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, sort billede

Produktinformation

Bemærk: Pure designrammen er fremstillet i glas og skal anvendes sammen med Teknisk monteringsramme. Den kan monteres på alle Air indmurings-, indstøbnings- og forfradåser. Rammen kan desuden monteres på gamle FUGA indmurings- og indstøbningsdåser samt Sl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: black
Størrelse: 66x116 mm
EAN: 5703302158237
Varenr.: 1017057265
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure designramme, 2 modul, sort glas
129 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® PURE Design Ramme glas 2 modul, sort
137 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Pure design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, sort (glas)
138 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, sort
139 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga ramme PURE 66 glas 2m - sort
148,45 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga ramme PURE 66 glas 2m - sort
148,45 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, sort
175 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, sort
179 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Pure 66 glasramme, 1x2 modul, sort
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Pure design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, sort (glas) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA - Pure design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, sort (glas) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK124 kr163 krKøb
2Proshop DK124 kr163 krKøb
3LavprisEl125 kr125 krKøb
4LavprisVærktøj129 kr129 krKøb
5Elvvs.dk137 kr137 krKøb
6WATTOO.DK138 kr138 krKøb
7Greenline139 kr139 krKøb
8EL-GROSSISTEN148,45 kr148,45 krKøb
9EL-NETSALG148,45 kr148,45 krKøb
10LampeGuru.dk175 kr175 krKøb
11LavprisVVS179 kr179 krKøb
12BilligVVS DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA - Pure design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, sort (glas)

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA - Pure design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, sort (glas) i 145 dage. Laveste pris i perioden er 117 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 124 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for LK FUGA - Pure design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, sort (glas). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for LK FUGA - Pure design ramme uden midtersprosse, 1x2 modul, sort (glas) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026124 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026125 kr4 kr (3%)
9. apr. 2026121 kr2 kr (2%)
1. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
28. mar. 2026118 kr2 kr (2%)
10. mar. 2026120 kr3 kr (3%)
4. mar. 2026117 kr3 kr (3%)
2. mar. 2026120 kr3 kr (3%)
28. feb. 2026117 kr3 kr (3%)
15. jan. 2026120 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret