Gå til hovedindhold

LK FUGA ® PIR Sensor 10A 230V 180 ° koksgrå, 506D8306

LKBelysningEAN: 5703302135207
Pris fra 1.080 krtil 1.169,14 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 89,14 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 939 kr 2. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA ® PIR Sensor 10A 230V 180 ° koksgrå, 506D8306 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1080 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA indsats PIR 180° 230V 10A, koksgrå
1.080 kr
Til butik
LK FUGA indsats PIR 180° 230V 10A, koksgrå billede

Produktinformation

FUGA indsats PIR 180° 230V 10A, koksgrå Produkt beskrivelse: Anvendelse: FUGA PIR 230 V 10A er en passiv infrarød sensor, beregnet til indendørs brug . PIR'en anvendes til styring af lys i gangarealer, kontorer, mødelokaler og skoleklasser. PIR'en kan dække et område på (18x9)m ~162 m2. Hvis en stillesiddende person skal detekteres vil området...

Produktspecifikationer

Mærke: LK
Kategori: Lauritz Knudsen
Artikel nr.: 506D8306
EAN: 5703302135207
Varenr.: 2765711
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® PIR Sensor 10A 230V 180 ° koksgrå, 506D8306
1.137 kr
Til butik
LK FUGA ® PIR Sensor 10A 230V 180 ° koksgrå, 506D8306 billede

Produktinformation

Anvendelse: I gipsplade beklædninger, bør spænderinge altid anvendes for at hindre at pladerne smuldrer når griberne tilspændes. Kontruktion: Spænderingen opfylder kravene til 850 º glødetrådsprøve. Kan også anvendes til led lyskilder.

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA Pir sensorer & timere
EAN: 5703302135207
Varenr.: 31969
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga indsats pir 180gr 230V 10A koksgrå
1.169,14 kr
Til butik
LK Fuga indsats pir 180gr 230V 10A koksgrå billede

Produktinformation

FUGA PIR 230 V 10A er en passiv infrarød sensor, beregnet til indendørs brug. PIR´en anvendes til styring af lys i gangarealer, kontorer, mødelokaler og skoleklasser.PIR´en kan dække et område på (18x9)m ~162 m². Hvis en stillesidende person skal detekter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Indendørs Væg
EAN: 5703302135207
Varenr.: 15845743690063
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga indsats pir 180gr 230V 10A koksgrå
1.169,14 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® PIR Sensor 10A 230V 180 ° koksgrå, 506D8306 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® PIR Sensor 10A 230V 180 ° koksgrå, 506D8306 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.080 kr1.080 krKøb
2Elvvs.dk1.137 kr1.137 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.169,14 kr1.169,14 krKøb
4EL-NETSALG1.169,14 kr1.169,14 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA ® PIR Sensor 10A 230V 180 ° koksgrå, 506D8306

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA ® PIR Sensor 10A 230V 180 ° koksgrå, 506D8306 i 162 dage. Laveste pris i perioden er 937 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 1.080 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 979 kr.

Den nuværende pris på 1.080 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LK FUGA ® PIR Sensor 10A 230V 180 ° koksgrå, 506D8306. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LK FUGA ® PIR Sensor 10A 230V 180 ° koksgrå, 506D8306 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.080 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.079 kr120 kr (13%)
21. maj 2026959 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026958 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026959 kr20 kr (2%)
2. mar. 2026939 kr19 kr (2%)
1. mar. 2026958 kr19 kr (2%)
25. feb. 2026939 kr19 kr (2%)
29. jan. 2026958 kr10 kr (1%)
22. jan. 2026968 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret