Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA ® Lokaliseringsbrik for FUGA Air indmuringsdåse

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302155861
Pris fra 3,94 krtil 53,68 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 49,74 kr (93% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LK FUGA ® Lokaliseringsbrik for FUGA Air indmuringsdåse og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3.94 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK lokaliseringsbrik for Fuga Air indmuringsdåser
3,94 kr
Til butik
LK lokaliseringsbrik for Fuga Air indmuringsdåser billede

Produktinformation

Anvendes til at lokalisere indmuringsdåser og Slim dåser i pudsede vægge.Relevante dåser ses under relaterede produkter.

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Green
EAN: 5703302155861
Varenr.: 1017059221
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA lokaliseringsbrik for AIR indmuringsdåse
-50%4 kr
Før 8 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK lokaliseringsbrik for Fuga Air indmuringsdåser
LK lokaliseringsbrik for Fuga Air indmuringsdåser billede

Produktinformation

LK FUGA® Lokaliseringsbrik for FUGA AIR indmuringsdåse Anvendes til lokalisering af indmuringsdåser og SLIM dåser i pudsede væge. Brikken placeres i indmuringsdåsen, hvorefter den pudses til sammen med dåsen. De 3 spidser stikker herefter frem og dåsen er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Green
EAN: 5703302155861
Varenr.: 1017059221
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK lokaliseringsbrik for Fuga Air indmuringsdåser
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Lokaliseringsbrik for FUGA Air indmuringsdåse
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK FUGA - Lokaliseringsbrik til AIR dser med lg
5,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK lokaliseringsbrik for Fuga Air indmuringsdåser
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Lokaliseringsbrik Fuga Air Imd
6,14 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LK Fuga AIR lokaliseringsbrik for indmuringsdåse
6,34 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LK Fuga AIR lokaliseringsbrik for indmuringsdåse
6,34 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK lokaliseringsbrik for Fuga Air indmuringsdåser
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lokaliseringsbrik Fuga Air Imd - - (10 stk.)
53,68 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Lokaliseringsbrik for FUGA Air indmuringsdåse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Lokaliseringsbrik for FUGA Air indmuringsdåse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl3,94 kr3,94 krKøb
2Proshop DK4 kr43 krKøb
3Greenline5 kr5 krKøb
4LampeGuru.dk5 kr5 krKøb
5Elvvs.dk5 kr5 krKøb
6WATTOO.DK5,5 kr5,5 krKøb
7LavprisVVS6 kr6 krKøb
8vvsfittings.dk6,14 kr6,14 krKøb
9EL-GROSSISTEN6,34 kr6,34 krKøb
10EL-NETSALG6,34 kr6,34 krKøb
11BilligVVS DK7 kr7 krKøb
12CS MEGASTORE DK53,68 kr92,68 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA ® Lokaliseringsbrik for FUGA Air indmuringsdåse

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA ® Lokaliseringsbrik for FUGA Air indmuringsdåse i 175 dage. Laveste pris i perioden er 3,94 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 5,6 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5 kr.

Den nuværende pris på 3,94 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for LK FUGA ® Lokaliseringsbrik for FUGA Air indmuringsdåse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for LK FUGA ® Lokaliseringsbrik for FUGA Air indmuringsdåse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 20263,94 kr1,06 kr (21%)
11. maj 20265 kr1,06 kr (27%)
24. apr. 20263,94 kr1,06 kr (21%)
23. apr. 20265 kr1,06 kr (27%)
2. mar. 20263,94 kr
21. feb. 20264,8 kr
5. feb. 20265 kr
4. feb. 20265,6 kr
23. jan. 20265 kr
16. jan. 20264,97 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret