Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Fuga glimlampe, 230V, 0,5 modul, grøn (gammel type)

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302003414
Pris fra 88 krtil 129 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 8. mar.

Sammenlign priser på LK Fuga glimlampe, 230V, 0,5 modul, grøn (gammel type) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Fuga® glimlampe 230V, grøn.
88 kr
Til butik
LAURITZ KNUDSEN Fuga® glimlampe 230V, grøn. billede

Produktspecifikationer

Kategori: Andre El-artikler
Farve: 1
Artikel nr.: 102D1070
EAN: 5703302003414
Varenr.: 1992682
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA glimlampe 230V for afbryder 13A ½ modul, grøn
88 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga glimlampe 230V, grøn (gammel type)
94 kr
Til butik
LK Fuga glimlampe 230V, grøn (gammel type) billede

Produktinformation

Glimlampen monteres på lampeholder, afbryder 1-pol med lampe eller betjeningskontakt.Bruges blandt andet til at lave ledelys på en afbryder.Tekniske specifikationerFarve: GrønMærkespænding: 230VMærkeeffekt: 0,3W

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: green
EAN: 5703302003414
Varenr.: 1017023794
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
FUGA GLIMLAMPE 230V 0,3W GRØN
96,54 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Glimlampe 230V, Grøn (gammel type)
105 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Glimlampe 230V, grøn
105 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Fuga glimlampe 230v 0,3w grøn
106,25 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga glimlampe, 230V, 0,5 modul, grøn (gammel type)
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga glimlampe 230V i grøn (gammel type)
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga glimlampe, 230V, 0,5 modul, grøn (gammel type) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga glimlampe, 230V, 0,5 modul, grøn (gammel type) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK88 kr127 krKøb
2Proshop DK88 kr127 krKøb
3LavprisEl94 kr94 krKøb
4EL-GROSSISTEN96,54 kr96,54 krKøb
5BilligVVS DK105 kr105 krKøb
6Elvvs.dk105 kr105 krKøb
7MaintainIt106,25 kr106,25 krKøb
8Greenline109 kr109 krKøb
9LavprisVVS129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Fuga glimlampe, 230V, 0,5 modul, grøn (gammel type)

PriceData har fulgt prisen på LK Fuga glimlampe, 230V, 0,5 modul, grøn (gammel type) i 152 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for LK Fuga glimlampe, 230V, 0,5 modul, grøn (gammel type). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for LK Fuga glimlampe, 230V, 0,5 modul, grøn (gammel type) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 202688 kr2 kr (2%)
9. apr. 202686 kr1 kr (1%)
8. mar. 202685 kr1 kr (1%)
5. mar. 202686 kr1 kr (1%)
3. mar. 202685 kr1 kr (1%)
25. feb. 202686 kr1 kr (1%)
2. jan. 202685 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret