Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA ® Dæksel ø80mm f/Lampestikkontakt med jord, hvid

Lauritz KnudsenSanitetEAN: 5703302033480
Pris fra 21,26 krtil 27,5 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 6,24 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 20,86 kr 21. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA ® Dæksel ø80mm f/Lampestikkontakt med jord, hvid og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21.26 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga Afdækning lampestikkontakt Ø 80 hvid
21,26 kr
Til butik
Fuga Afdækning lampestikkontakt Ø 80 hvid billede

Produktinformation

Dæksel for lampestikkontakt Ø 80 mm Kan anvendes til lampestikkontakt med eller uden jordbøsning.

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga Hvid
EAN: 5703302033480
Varenr.: 15845742281039
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga Afdækning lampestikkontakt Ø 80 hvid
21,26 kr
Til butik
Fuga Afdækning lampestikkontakt Ø 80 hvid billede

Produktinformation

Fuga afdækning til lampestikkontakt med en diameter på 80 mm i hvid farve er designet til at beskytte og færdiggøre installationer med lampestikpropper. Afdækningen passer til lampeudtag både med og uden jordbøsning, hvilket sikrer en alsidig anvendelse i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LK Fuga Hvid
EAN: 5703302033480
Varenr.: 15109271978310
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Afdækning Ø80 F/Lampestikk.Hvid
21,61 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Afdækning for lampestikkontakt Ø80 mm, hvid
22 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK afdækning til lampestikkontakt Ø80 i hvid
22 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK afdækning for lampestikkontakt, Ø80 mm, hvid
22 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afdækning ø80 f/lampestikk.hvid
22,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK afdækning for lampestikkontakt, Ø80 mm, Hvid
23 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga dæksel for Ø80 lampestik, hvid
24 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LK - Afdkning til 80 lampestikkontakt - hvid
24,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Dæksel ø80mm f/Lampestikkontakt med jord, hvid
25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Afdækning til lampestikkontakt Ø80, m/j, hvid
26,34 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Dæksel F/Lpstik Ø80 H 182B0409
27,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Dæksel ø80mm f/Lampestikkontakt med jord, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Dæksel ø80mm f/Lampestikkontakt med jord, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN21,26 kr21,26 krKøb
2EL-NETSALG21,26 kr21,26 krKøb
3Billigelogvvs.dk21,61 kr21,61 krKøb
4Proshop DK22 kr61 krKøb
5LavprisVVS22 kr22 krKøb
6LavprisVærktøj22 kr22 krKøb
7MaintainIt22,5 kr22,5 krKøb
8BilligVVS DK23 kr23 krKøb
9Greenline24 kr24 krKøb
10WATTOO.DK24,25 kr24,25 krKøb
11Elvvs.dk25 kr25 krKøb
12CS MEGASTORE DK26,34 kr65,34 krKøb
13vvsfittings.dk27,5 kr27,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA ® Dæksel ø80mm f/Lampestikkontakt med jord, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA ® Dæksel ø80mm f/Lampestikkontakt med jord, hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 21,26 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 21,26 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for LK FUGA ® Dæksel ø80mm f/Lampestikkontakt med jord, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for LK FUGA ® Dæksel ø80mm f/Lampestikkontakt med jord, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202621,26 kr
12. maj 202621 kr
11. maj 202621,26 kr
24. apr. 202621 kr
23. apr. 202621,26 kr
13. apr. 202621 kr
21. mar. 202620,86 kr
23. jan. 202621 kr
20. jan. 202620,78 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret