Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK Fuga blænddæksel med tekstfelt for 1,5 modul ramme, 0,5 modul, Uden afdækning

Lauritz KnudsenEludstyrEAN: 5703302158602
Pris fra 36 krtil 40,83 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4,83 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 35 kr 24. apr.

Sammenlign priser på LK Fuga blænddæksel med tekstfelt for 1,5 modul ramme, 0,5 modul, Uden afdækning og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Fuga Blænddæks 0,5m Tekstf Ua
36 kr
Til butik
Fuga Blænddæks 0,5m Tekstf Ua billede

Produktinformation

FUGA ½-modul blænddæksel med vendbart tekstfelt, uden afdækning

Produktspecifikationer

Kategori: LK Varekartotek
EAN: 5703302158602
Varenr.: 1409568
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga blænddæksel uden afdækning med tekstfelt til 1½ modul ramme ½ modul
37 kr
Til butik
LK Fuga blænddæksel uden afdækning med tekstfelt til 1½ modul ramme ½ modul billede

Produktinformation

Blænddæksel beregnet til montering i 1½ modul ramme hvor der ønskes monteret 1 modul indsats kombineret med 1½ modul indsats i f.eks dobbelt eller trippel ramme. Monteringen foregår ved at blænddækslet isættes rammen, hvor klostykkerne normalt monteres, h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: Uden afdækning
EAN: 5703302158602
Varenr.: 1017057906
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Blænddæksel med tekstfelt for 1,5M ramme, ½ modul, Uden afdækning
38 kr
Til butik
LK Fuga Blænddæksel med tekstfelt for 1,5M ramme, ½ modul, Uden afdækning billede

Produktinformation

Blænddækslet er beregnet til montage i 1,5M rammer, hvor der ønskes monteret 1M indsatse i kombination med 1,5M indsatse i f.eks dobbelt eller trippel rammer. Montage foretages ved, at blænddækslet isættes rammerne, hvor klostykkerne normalt monteres, her...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-installationer
Farve: Uden afdækning
EAN: 5703302158602
Varenr.: 1017057906
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga blænddæksel med tekstfelt for 1,5 modul ramme, 0,5 modul, Uden afdækning
40 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga blænddæksel med vendbart tekstfelt 1½m
40,83 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga blænddæksel med vendbart tekstfelt 1½m
40,83 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga blænddæksel med tekstfelt for 1,5 modul ramme, 0,5 modul, Uden afdækning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK Fuga blænddæksel med tekstfelt for 1,5 modul ramme, 0,5 modul, Uden afdækning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk36 kr36 krKøb
2LavprisVVS37 kr37 krKøb
3BilligVVS DK38 kr38 krKøb
4Greenline40 kr40 krKøb
5EL-GROSSISTEN40,83 kr40,83 krKøb
6EL-NETSALG40,83 kr40,83 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK Fuga blænddæksel med tekstfelt for 1,5 modul ramme, 0,5 modul, Uden afdækning

PriceData har fulgt prisen på LK Fuga blænddæksel med tekstfelt for 1,5 modul ramme, 0,5 modul, Uden afdækning i 180 dage. Laveste pris i perioden er 33 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 36 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LK Fuga blænddæksel med tekstfelt for 1,5 modul ramme, 0,5 modul, Uden afdækning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LK Fuga blænddæksel med tekstfelt for 1,5 modul ramme, 0,5 modul, Uden afdækning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202636 kr1 kr (3%)
24. apr. 202635 kr3 kr (8%)
23. apr. 202638 kr3 kr (9%)
2. mar. 202635 kr1 kr (3%)
1. mar. 202636 kr1 kr (3%)
5. feb. 202635 kr1 kr (3%)
3. feb. 202636 kr1 kr (3%)
14. jan. 202635 kr1 kr (3%)
9. jan. 202634 kr2 kr (6%)
8. jan. 202636 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret