Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA afdækning for blænddæksel 2 modul vandret, koksgrå

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302156370
Pris fra 32 krtil 37,29 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 5,29 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28 kr 23. apr.

Sammenlign priser på LK FUGA afdækning for blænddæksel 2 modul vandret, koksgrå og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 32 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for blænddæksel, 2 modul, koksgrå
32 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for blænddæksel, 2 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Afdækning for blænddæksel. Bruges til afdækning af 2 moduls afbryder som ikke har nogen funktion længere. Tekniske specifikationer Farve: Koksgrå Størrelse: 2 modul

Produktspecifikationer

Kategori: Installationsmateriel
Farve: White
EAN: 5703302156370
Varenr.: 1017056004
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA afdækning for blænddæksel 2 modul vandret, koksgrå
33 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for blænddæksel, 2 modul, koksgrå
34 kr
Til butik
LK Fuga afdækning for blænddæksel, 2 modul, koksgrå billede

Produktinformation

Afdækning for Fuga 2 modul blænddækselMangler du en smuk og enkel løsning til at skjule ubrugte eludtag i hjemmets installationer, er denne koksgrå afdækning til Fuga blænddæksel i 2-moduls størrelse et sikkert valg. Den flade, rektangulære plade dækker e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: El-artikler
Farve: White
EAN: 5703302156370
Varenr.: 1017056004
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK Fuga blænddæksel tangent, 2 modul, koksgrå
34 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Afd For Fuga Blænddæksel 2M Kg
35,38 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Afdækning for FUGA blænddæksel, koksgrå.
35,46 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for blænddæksel, 2 modul, koksgrå
36 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga afdækning for blænddæksel, 2 modul, koksgrå
36 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Afdækning 2 modul for blænddæksel, koksgrå
36 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Afd for fuga blænddæksel 2m kg
36,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Fuga afdækning for blænddæksel 2 modul koksgrå
37,29 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Fuga afdækning for blænddæksel 2 modul koksgrå
37,29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA afdækning for blænddæksel 2 modul vandret, koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA afdækning for blænddæksel 2 modul vandret, koksgrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl32 kr32 krKøb
2Proshop DK33 kr72 krKøb
3LampeGuru.dk34 kr34 krKøb
4LavprisVærktøj34 kr34 krKøb
5Billigelogvvs.dk35,38 kr35,38 krKøb
6CS MEGASTORE DK35,46 kr74,46 krKøb
7BilligVVS DK36 kr36 krKøb
8Greenline36 kr36 krKøb
9Elvvs.dk36 kr36 krKøb
10MaintainIt36,25 kr36,25 krKøb
11EL-GROSSISTEN37,29 kr37,29 krKøb
12EL-NETSALG37,29 kr37,29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA afdækning for blænddæksel 2 modul vandret, koksgrå

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA afdækning for blænddæksel 2 modul vandret, koksgrå i 147 dage. Laveste pris i perioden er 27 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 32 kr er 10% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for LK FUGA afdækning for blænddæksel 2 modul vandret, koksgrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for LK FUGA afdækning for blænddæksel 2 modul vandret, koksgrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202632 kr1 kr (3%)
11. maj 202633 kr1 kr (3%)
10. maj 202632 kr4 kr (14%)
23. apr. 202628 kr4 kr (13%)
22. apr. 202632 kr4 kr (14%)
29. mar. 202628 kr1 kr (4%)
2. mar. 202627 kr1 kr (4%)
1. mar. 202628 kr1 kr (4%)
25. feb. 202627 kr1 kr (4%)
14. feb. 202628 kr2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret