Gå til hovedindhold

LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid

Lauritz KnudsenVideoEAN: 5703302158619
Pris fra 95 krtil 150,09 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 55,09 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 18. apr.

Sammenlign priser på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
LK Fuga dataudtag 2xRJ45, Skrå, 1,5 modul, hvid
95 kr
Til butik
LK Fuga dataudtag 2xRJ45, Skrå, 1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

Anvendes til montage af Actassi cat. 5E, kat. 6 og kat. 6A konnektor. Montagehuller der ikke benyttes, kan afblændes med en blindprop.Der medfølger 1 stk. grøn- samt 1 stk. rød farvekode. Udtaget har 2 montagehuller for konnektor eller blindprop.På fronte...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværk
Farve: white
EAN: 5703302158619
Varenr.: 1088009462
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LK FUGA dataudtag uden konnektor f/2 Actassi skrå 1½ modul, hvid
95 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK Fuga ® Dataudtag skrå 1,5 modul hvid f/2xRJ45 konnektor
98 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid
102 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga dataudtag RJ45 skrå, hvid
109 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Udtag Fuga 2X Actassi 1,5M Vinkel Hvid
114,05 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LK Fuga Dataudtag 2xRJ45, Skrå, 1½ modul, Hvid
115 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udtag fuga 2x actassi 1,5m vinkel hvid
118,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UDTAG FUGA 2X ACTASSI 1,5M VINKEL HVID
150,09 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
UDTAG FUGA 2X ACTASSI 1,5M VINKEL HVID
150,09 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl95 kr95 krKøb
2Proshop DK95 kr134 krKøb
3Elvvs.dk98 kr98 krKøb
4CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb
5Greenline109 kr109 krKøb
6Billigelogvvs.dk114,05 kr114,05 krKøb
7BilligVVS DK115 kr115 krKøb
8MaintainIt118,75 kr118,75 krKøb
9EL-GROSSISTEN150,09 kr150,09 krKøb
10EL-NETSALG150,09 kr150,09 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid

PriceData har fulgt prisen på LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid i 146 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for LAURITZ KNUDSEN Dataudtag FUGA T3 - 1,5 modul vinkel, for 2 stk. Actassi konnektor, leveres uden konnektor, farve: hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202695 kr1 kr (1%)
26. maj 202694 kr1 kr (1%)
23. maj 202695 kr1 kr (1%)
18. maj 202696 kr1 kr (1%)
11. maj 202697 kr1 kr (1%)
9. maj 202698 kr1 kr (1%)
5. maj 202699 kr4 kr (4%)
3. maj 202695 kr1 kr (1%)
19. apr. 202694 kr9 kr (11%)
18. apr. 202685 kr9 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret