Gå til hovedindhold

Lauritz Knudsen LK FUGA ® Afdækning f/USB udtag 1,5 modul, hvid

Lauritz KnudsenBelysningEAN: 5703302156974
Pris fra 25 krtil 150 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (83% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23 kr 24. mar.

Sammenlign priser på LK FUGA ® Afdækning f/USB udtag 1,5 modul, hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
LK FUGA ® Afdækning f/USB udtag 1,5 modul, hvid
25 kr
Til butik
LK FUGA ® Afdækning f/USB udtag 1,5 modul, hvid billede

Produktinformation

Afdækning for FUGA 1xUSB (passiv) 1 ½Modul hvid

Produktspecifikationer

Kategori: LK FUGA USB & HDMI udtag
EAN: 5703302156974
Varenr.: 1409837
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga tangent til USB 3.0 udtag
120 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga tangent til USB 3.0 udtag
150 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
10 stk LK Fuga tangent til USB 3.0 udtag
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Afdækning f/USB udtag 1,5 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LK FUGA ® Afdækning f/USB udtag 1,5 modul, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk25 kr25 krKøb
2BilligVVS DK120 kr120 krKøb
3Greenline150 kr150 krKøb
4LavprisEl150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LK FUGA ® Afdækning f/USB udtag 1,5 modul, hvid

PriceData har fulgt prisen på LK FUGA ® Afdækning f/USB udtag 1,5 modul, hvid i 176 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 59% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 79% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for LK FUGA ® Afdækning f/USB udtag 1,5 modul, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for LK FUGA ® Afdækning f/USB udtag 1,5 modul, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202625 kr1 kr (4%)
25. maj 202624 kr96 kr (80%)
24. maj 2026120 kr96 kr (400%)
9. maj 202624 kr1 kr (4%)
8. maj 202625 kr1 kr (4%)
6. maj 202624 kr96 kr (80%)
5. maj 2026120 kr96 kr (400%)
24. apr. 202624 kr126 kr (84%)
23. apr. 2026150 kr126 kr (525%)
18. apr. 202624 kr1 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret