Gå til hovedindhold

Energizer Lithium knapcellebatteri CR2032 | 3 V DC | 235 mAh | 6-Blister | Sølv

EnergizerLegetøjEAN: 7638900435856
Pris fra 24,5 krtil 109 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 84,5 kr (78% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lithium knapcellebatteri CR2032 | 3 V DC | 235 mAh | 6-Blister | Sølv og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24.5 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knapcellebatteri, Energizer Lithium, CR2032, 6 stk
24,5 kr
Til butik
Knapcellebatteri, Energizer Lithium, CR2032, 6 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Energizer
Kategori: Knapcelle batterier
Farve: 2
Artikel nr.: E303272400
EAN: 7638900435856
Varenr.: 8070176
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Energizer CR2032 Lithium Disposable Speciality Bat
85 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Knappcelle batterier CR2032 - Energizer, 6 stk. lithium 3 V
-10%89 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Knappcelle batterier CR2032 - Energizer, 6 stk. lithium 3 V billede

Produktinformation

Fordele ved CR2032 batterier fra EnergizerHold dine små elektroniske enheder kørende med pålidelige CR2032 lithium batterier. Denne pakke med 6 stk. leverer stabil 3 V spænding og en kapacitet på 235 mAh, ideel til udstyr som fjernbetjeninger, nøgler, vægte og andre enheder, der bruger knappcelle. Batterierne har lang holdbarhed og fungerer i et bredt temperaturområde fra -30 til 60 °C.Hvorfor vælge Energizer i kategorien batterierEnergizer er et trygt valg, når du vil have driftssikre lithium knappceller. CR2032-formatet er standardiseret, og den slanke højde på 3,2 mm og diameter på 2 cm gør dem nemme at montere i kompatible enheder. Pakket i blister for enkel og sikker håndtering.Batteritype: EngangsbatteriStørrelse: CR2032 (knap-/møntcelle)Teknologi: LithiumSpænding: 3 VKapacitet: 235 mAhDriftstemperatur: -30 til 60 °CAntal: 6 stk.Højde: 3,2 mmDiameter: 2 cmVægt pr. batteri: 3 gFarve: MetalliskEmballage: Blister...

Produktspecifikationer

Mærke: Energizer
Kategori: Batterier
Vægt: 0.03g
EAN: 7638900435856
Varenr.: 1929383
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lithium knapcellebatteri CR2032 | 3 V DC | 235 mAh | 6-Blister | Sølv
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Knappcelle batterier CR2032 - Energizer, 6 stk. lithium 3 V
-8%109 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lithium knapcellebatteri CR2032 | 3 V DC | 235 mAh | 6-Blister | Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lithium knapcellebatteri CR2032 | 3 V DC | 235 mAh | 6-Blister | Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK24,5 kr63,5 krKøb
2CompuMail DK85 kr85 krKøb
3Boligcenter DK89 kr89 krKøb
4Estore DK99 kr99 krKøb
5Vivas DK109 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lithium knapcellebatteri CR2032 | 3 V DC | 235 mAh | 6-Blister | Sølv

PriceData har fulgt prisen på Lithium knapcellebatteri CR2032 | 3 V DC | 235 mAh | 6-Blister | Sølv i 173 dage. Laveste pris i perioden er 24,5 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 24,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Lithium knapcellebatteri CR2032 | 3 V DC | 235 mAh | 6-Blister | Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Lithium knapcellebatteri CR2032 | 3 V DC | 235 mAh | 6-Blister | Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202624,5 kr60,5 kr (71%)
14. maj 202685 kr60,5 kr (247%)
13. maj 202624,5 kr60,5 kr (71%)
29. mar. 202685 kr34 kr (29%)
27. mar. 2026119 kr85 kr (250%)
7. mar. 202634 kr5 kr (13%)
6. mar. 202639 kr5 kr (15%)
2. mar. 202634 kr5 kr (17%)
28. feb. 202629 kr1,02 kr (4%)
2. feb. 202627,98 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret