Gå til hovedindhold

Liquitex 2-4 mm Fine Nib Paint Marker - Cadmium Red Deep Hue, Rød, Sort, Hvid, Fin spids, 2 mm, 1 stk

LIQUITEXDekorationer og udsmykningerEAN: 0887452000655
Pris fra 26,95 krtil 29,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Liquitex 2-4 mm Fine Nib Paint Marker - Cadmium Red Deep Hue, Rød, Sort, Hvid, Fin spids, 2 mm, 1 stk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Paint Marker Fin Cadmium Red Deep Hue 311
-26%26,95 kr
Før 36,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Paint Marker Fin Cadmium Red Deep Hue 311 billede

Produktinformation

Features: Colour: Colour code:

Produktspecifikationer

Mærke: LIQUITEX
Kategori: LIQUITEX Paint Marker Fin Tip
EAN: 0887452000655
Varenr.: 887452000655
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Liquitex 2-4 mm Fine Nib Paint Marker - Cadmium Red Deep Hue, Rød, Sort, Hvid, Fin spids, 2 mm, 1 stk
28 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Liquitex - Acrylic Paint Marker Fine - Cadmium Rød Dyb
29,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Liquitex 2-4 mm Fine Nib Paint Marker - Cadmium Red Deep Hue, Rød, Sort, Hvid, Fin spids, 2 mm, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Liquitex 2-4 mm Fine Nib Paint Marker - Cadmium Red Deep Hue, Rød, Sort, Hvid, Fin spids, 2 mm, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby26,95 kr26,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK28 kr67 krKøb
3Gucca.dk29,95 kr29,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Liquitex 2-4 mm Fine Nib Paint Marker - Cadmium Red Deep Hue, Rød, Sort, Hvid, Fin spids, 2 mm, 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Liquitex 2-4 mm Fine Nib Paint Marker - Cadmium Red Deep Hue, Rød, Sort, Hvid, Fin spids, 2 mm, 1 stk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 26,95 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 26,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Liquitex 2-4 mm Fine Nib Paint Marker - Cadmium Red Deep Hue, Rød, Sort, Hvid, Fin spids, 2 mm, 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Liquitex 2-4 mm Fine Nib Paint Marker - Cadmium Red Deep Hue, Rød, Sort, Hvid, Fin spids, 2 mm, 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202626,95 kr1,05 kr (4%)
28. maj 202628 kr1 kr (3%)
26. maj 202629 kr1 kr (4%)
25. maj 202628 kr1 kr (3%)
23. maj 202629 kr
13. maj 202629,95 kr
7. maj 202629 kr1 kr (4%)
6. maj 202628 kr1 kr (3%)
5. maj 202629 kr1 kr (4%)
3. maj 202628 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret