Gå til hovedindhold

Link Strømskinne 1,8M sort - Så længe lager haves - Nordlux

NordluxBelysning – tilbehørEAN: 5704924007194
Pris fra 249 krtil 781 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 532 kr (68% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Link Strømskinne 1,8M sort - Så længe lager haves - Nordlux og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Link 1,8m - Skinnesystem - Matsort
249 kr
Til butik
Nordlux Link 1,8m - Skinnesystem - Matsort billede

Produktinformation

Nordlux Link 1,8m - Skinnesystem - MatsortDenne powerstrip fra Nordlux Link-systemet har en længde på 1,8 meter og kan monteres på enten væggen eller i loftet. Giver dig mulighed for hurtigt og nemt at montere pendler og spotlys fra Link-systemet, alt efter hvad du har brug for. Strømadapter inkluderet.

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Tilbehør Belysning
Vægt: 1g
Artikel nr.: 2110589903
EAN: 5704924007194
Varenr.: 2160524
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Link System 1,8M strmskinne, sort (mat) - Nordlux
295 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Link 1F strømskinne, sort, 1,8 meter
295 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Link 1F strømskinne, sort, 1,8 meter
319 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Link 1F strømskinne, sort, 1,8 meter
319 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Link 1F strømskinne, sort, 1,8 meter
339 kr
Til butik
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Link Strømskinne 1,8M sort - Så længe lager haves - Nordlux
379,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Link skinnesystem, 1,8 meter, matsort
781 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Link Strømskinne 1,8M sort - Så længe lager haves - Nordlux koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Link Strømskinne 1,8M sort - Så længe lager haves - Nordlux koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK249 kr249 krKøb
2WATTOO.DK295 kr295 krKøb
3BilligVVS DK295 kr295 krKøb
4LampeGuru.dk319 kr319 krKøb
5LavprisVVS319 kr319 krKøb
6Greenline339 kr339 krKøb
7Luxlight.dk379,95 kr379,95 krKøb
8Proshop DK781 kr991 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Link Strømskinne 1,8M sort - Så længe lager haves - Nordlux

PriceData har fulgt prisen på Link Strømskinne 1,8M sort - Så længe lager haves - Nordlux i 182 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 227 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 10% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Link Strømskinne 1,8M sort - Så længe lager haves - Nordlux. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Link Strømskinne 1,8M sort - Så længe lager haves - Nordlux de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. mar. 2026249 kr46 kr (16%)
28. feb. 2026295 kr58 kr (24%)
24. feb. 2026237 kr11 kr (5%)
14. feb. 2026226 kr6 kr (3%)
5. feb. 2026220 kr9 kr (4%)
4. feb. 2026229 kr9 kr (4%)
1. feb. 2026220 kr1 kr (0%)
22. jan. 2026219 kr10 kr (4%)
21. jan. 2026229 kr10 kr (5%)
7. jan. 2026219 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret