Gå til hovedindhold

Lindy 36664, 5 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Grå

LindyKablerEAN: 4002888366649
Pris fra 218 krtil 229 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 195 kr 14. maj

Sammenlign priser på Lindy 36664, 5 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 218 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lindy 36664, 5 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Grå
218 kr
Til butik
Lindy 36664, 5 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Lindy
Kategori: Datakabler
Farve: 2
Artikel nr.: 36664
EAN: 4002888366649
Varenr.: 4624125
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lindy CROMO - USB cable - USB Type A to USB Type B - 5 m
218 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lindy USB 3.2 Typ A til B Cable Cromo Line - 5 m
219 kr
Til butik
Lindy USB 3.2 Typ A til B Cable Cromo Line - 5 m billede

Produktinformation

Pålidelig USB-forbindelse til printer, DAC, professionelt udstyr og studio-udstyr – det er hvad dette USB-A til USB-B kabel fra Lindy leverer. Kabellængden på 5 m giver dig frihed til at placere dit udstyr, uden at du skal flytte rundt på computeren. Som SuperSpeed USB 3.2 Gen 1 kabel understøtter det op til 5 Gbit/s, så data mellem computer og udstyr overføres med høj hastighed. Med stiktypen USB Type A (han) til USB Type B (han) er det velegnet til enheder med klassisk USB-B port. ## Stabil signaloverførsel til krævende udstyr Tredobbelt afskærmning hjælper med at beskytte signalet mod elektrisk støj, hvilket er en fordel i opsætninger med meget elektronik omkring kablet. Lederne er lavet af fortinnet kobber, som er et udbredt og ledende materiale til dataoverførsel. ## Praktiske detaljer i brugen Med en længde på 5 m er kablet egnet, når udstyret står et stykke fra computeren – for eksempel i et rack eller på et separat bord. De lige han-stik gør det enkelt at tilslutte i både computerens USB-A port og udstyrets USB-B port. Kontaktfladerne er belagt med 24K guld. I pakken: 1 stk. Lindy USB 3.2 Type A (han) til USB Type B (han) kabel, 5 m.

Produktspecifikationer

Mærke: Lindy
Kategori: USB-A til USB-B
Artikel nr.: W128370414
EAN: 4002888366649
Varenr.: 86152
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lindy 5M Usb 3.0 Type A To B Cable,
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lindy 36664, 5 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lindy 36664, 5 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK218 kr257 krKøb
2Proshop DK218 kr257 krKøb
3Av-Cables DK219 kr219 krKøb
4Ultrashop229 kr229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lindy 36664, 5 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Grå

PriceData har fulgt prisen på Lindy 36664, 5 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Grå i 178 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 228 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 219 kr.

Den nuværende pris på 218 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Lindy 36664, 5 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Lindy 36664, 5 m, USB A, USB B, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek., Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026218 kr1 kr (0%)
16. maj 2026217 kr22 kr (11%)
14. maj 2026195 kr23 kr (11%)
5. maj 2026218 kr10 kr (5%)
29. apr. 2026208 kr10 kr (5%)
28. apr. 2026218 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026219 kr11 kr (5%)
17. mar. 2026208 kr10 kr (5%)
16. mar. 2026218 kr9 kr (4%)
15. mar. 2026227 kr19 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret