Gå til hovedindhold

Lil Atelier Lil' Atelier Leggings Red Dahlia Med Flæser - Str. 1m 56cm

Lil AtelierBukserEAN: 5715829671014
Pris fra 77,97 krtil 129,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 51,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Leggings Red Dahlia Med Flæser - Str. 1m 56cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Leggings Red Dahlia Med Flæser - Str. 1m 56cm
-40%77,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Leggings Red Dahlia Med Flæser - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Leggings i rød nuance (red dahlia) fra Lil' Atelier. Modellen er ribstrikket med en blød overflade og elastik i taljen, hvilket giver en behagelig pasform og god bevægelsesfrihed. De fine flæser forneden giver et feminint udtryk, mens den slim fit pasform gør dem velegnede til både bodyer og bluser. Leggingsene er fremstillet i blød jersey med stræk, som gør dem ideelle til hverdagsbrug for de mindste. Lil' Atelier leggings i rød nuance med flæsedetaljer Slim fit pasform Elastik i taljen Ribstruktur med flæser ved anklerne 95% bomuld (økologisk), 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Red Dahlia Produceret i Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13249672
EAN: 5715829671014
Varenr.: 5715829671014
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LIL ATELIER Leggings Rita Red Dahlia
129 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Leggings - Rib - NbfFrita - Red Dahlia
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Leggings Red Dahlia Med Flæser - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Leggings Red Dahlia Med Flæser - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK77,97 kr126,97 krKøb
2Smartkidz.dk129 kr129 krKøb
3Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Leggings Red Dahlia Med Flæser - Str. 1m 56cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Leggings Red Dahlia Med Flæser - Str. 1m 56cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 77,97 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 77,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Lil' Atelier Leggings Red Dahlia Med Flæser - Str. 1m 56cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Lil' Atelier Leggings Red Dahlia Med Flæser - Str. 1m 56cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202677,97 kr25,99 kr (25%)
17. maj 2026103,96 kr6,5 kr (6%)
3. maj 2026110,46 kr13 kr (13%)
29. apr. 202697,46 kr31,54 kr (24%)
28. apr. 2026129 kr
27. apr. 2026129,95 kr25,99 kr (25%)
17. apr. 2026103,96 kr6,5 kr (6%)
15. apr. 2026110,46 kr18,54 kr (14%)
14. apr. 2026129 kr18,54 kr (17%)
13. apr. 2026110,46 kr18,54 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret