Gå til hovedindhold

Lil' Atelier Bukser Coconut Milk Med Blå Striber - Str. 6m 68cm

Pris fra 97,96 krtil 139,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41,99 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Bukser Coconut Milk Med Blå Striber - Str. 6m 68cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97.96 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Bukser Coconut Milk Med Blå Striber - Str. 6m 68cm
-30%97,96 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Bukser Coconut Milk Med Blå Striber - Str. 6m 68cm billede

Produktinformation

Bukser i råhvid nuance fra Lil' Atelier med blå striber (coconut milk). Bukserne er fremstillet i 95% bomuld (økologisk) og 5% elastan, som giver en blød og strækbar kvalitet. Materialet føles let mod huden og giver god bevægelsesfrihed til de mindste. Designet har elastik i taljen med justerbar funktion samt fast snøre. Modellen har en almindelig pasform og små frontlommer, og den fine ribstruktur sammen med striberne giver et roligt udtryk. Lil' Atelier bukser i råhvid nuance med blå striber Bukser med almindelig pasform Elastik i taljen med justerbar funktion Fast snøre Frontlommer 95% bomuld (økologisk) 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: coconut milk zen blue...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 6m 68cm
Artikel nr.: 13232016-coconutmilkzenblue
EAN: 5715833897943
Varenr.: 5715833897943
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Bukser - Rib - NbmKail - Coconut Milk/Zen Blue
139,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Kail Bukser - Coconut Milk - 68
139,95 kr
Til butik
Lil' Atelier Kail Bukser - Coconut Milk - 68 billede

Produktinformation

Lil' Atelier Kail-bukser er det perfekte valg til dig, der søger både komfort og stil til dit barn. Bukserne er fremstillet af økologisk bomuld, hvilket gør dem ekstra bløde mod huden. Den elastiske talje sikrer en behagelig pasform og gør det nemt for barnet at bevæge sig frit under leg og aktivitet. Det tidløse design gør, at bukserne passer lige så godt til hverdagen som til festlige lejligheder. Et smart og ansvarligt valg til den moderne familie!Specifikationer:Materiale: 95 % økologisk bomuld, 5 % elastanFarve: CashmereElastisk taljeMærke: Lil' AtelierMaskinvask 40 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: 5408
Størrelse: 68
EAN: 5715833897943
Varenr.: 4055b0dd-7a13-44e7-907a-ff0ad6efea58
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Kail Bukser - Coconut Milk - 68
139,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Bukser Coconut Milk Med Blå Striber - Str. 6m 68cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Bukser Coconut Milk Med Blå Striber - Str. 6m 68cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK97,96 kr146,96 krKøb
2Kids-world.dk139,95 kr139,95 krKøb
3Pixizoo DK139,95 kr139,95 krKøb
4BabySam DK139,95 kr139,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Bukser Coconut Milk Med Blå Striber - Str. 6m 68cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Bukser Coconut Milk Med Blå Striber - Str. 6m 68cm i 174 dage. Laveste pris i perioden er 97,96 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 97,96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Lil' Atelier Bukser Coconut Milk Med Blå Striber - Str. 6m 68cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Lil' Atelier Bukser Coconut Milk Med Blå Striber - Str. 6m 68cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202697,96 kr
25. maj 202697,97 kr13,99 kr (12%)
17. maj 2026111,96 kr7 kr (6%)
3. maj 2026118,96 kr20,99 kr (15%)
20. apr. 2026139,95 kr34,99 kr (33%)
7. apr. 2026104,96 kr34,99 kr (25%)
11. mar. 2026139,95 kr27,99 kr (25%)
4. mar. 2026111,96 kr27,99 kr (20%)
11. dec. 2025139,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret