Gå til hovedindhold

Lil' Atelier Body Zen Blue Med Striber - Str. 1m 56cm

Lil' AtelierBabybodyerEAN: 5715825181326
Pris fra 104,97 krtil 149,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Body Zen Blue Med Striber - Str. 1m 56cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Body Zen Blue Med Striber - Str. 1m 56cm
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Body Zen Blue Med Striber - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Langærmet body i støvet blå nuance (zen blue) fra Lil' Atelier. Modellen er fremstillet i blød jersey med fine, vandrette striber og trykknaplukning ved skulderen. Bodyen er lavet i 97% bomuld (økologisk) og 3% elastan. Den lette og strækbare jerseykvalitet giver god bevægelsesfrihed og en behagelig pasform tæt til kroppen. Lil' Atelier body i blå nuance med striber Materiale: 97% bomuld (økologisk), 3% elastan Almindelig pasform Blød og strækbar jersey Trykknaplukning ved skulder Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Zen Blue...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13251243
EAN: 5715825181326
Varenr.: 5715825181326
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Baja Langærmet Body - Zen Blue - 56
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baja Langærmet Body - Zen Blue - 56 billede

Produktinformation

Baja langærmet body fra Lil' Atelier er lavet i blød, økologisk bomuld med lidt elastan for ekstra komfort. Perfekt til små eventyrere! 97% økologisk bomuld, 3% elastanStrækbart materialeMaskinvaskes ved 40°CBehagelig pasformNemme trykknapperEn skøn body i farven Zen Blue, der passer til både hverdag og leg.

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: 5411
Størrelse: 56
EAN: 5715825181326
Varenr.: e04d0ae2-27bf-4f8e-95b4-de0d2d445203
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Baja Langærmet Body - Zen Blue - 56
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Baja Langærmet Body - Zen Blue - 56 billede

Produktinformation

Baja Langærmet Body fra Lil' Atelier er det perfekte valg til de mindste, når komfort og kvalitet skal gå hånd i hånd. Bodyen er lavet i en blød og strækbar blanding af økologisk bomuld og elastan, som føles behagelig mod barnets hud. Det langærmede design giver ekstra varme på kølige dage, mens de fine striber i Zen Blue tilføjer et stilfuldt udtryk. Med praktiske trykknapper i bunden bliver bleskift hurtigt og nemt, og den gode pasform sikrer, at barnet kan bevæge sig frit hele dagen. Ideel til både hverdag og festlige lejligheder.Specifikationer:Materiale: 97% økologisk bomuld, 3% elastanFarve: Zen Blue med striberLangærmetTrykknapper i bundenBlød og strækbar kvalitetMaskinvaskes ved 40°CBrand: Lil' Atelier...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: Bodystocking langærmet
Størrelse: 56
EAN: 5715825181326
Varenr.: e04d0ae2-27bf-4f8e-95b4-de0d2d445203
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Body l/æ - NbmBaja - Zen Blue
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Body Zen Blue Med Striber - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Body Zen Blue Med Striber - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK104,97 kr153,97 krKøb
2Pixizoo DK104,97 kr104,97 krKøb
3BabySam DK104,97 kr104,97 krKøb
4Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Body Zen Blue Med Striber - Str. 1m 56cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Body Zen Blue Med Striber - Str. 1m 56cm i 138 dage. Laveste pris i perioden er 104,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 104,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Lil' Atelier Body Zen Blue Med Striber - Str. 1m 56cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Lil' Atelier Body Zen Blue Med Striber - Str. 1m 56cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026104,97 kr14,99 kr (12%)
17. maj 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
3. maj 2026127,46 kr15 kr (13%)
29. apr. 2026112,46 kr37,49 kr (25%)
27. apr. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
20. apr. 2026119,96 kr7,5 kr (7%)
7. apr. 2026112,46 kr15 kr (12%)
1. apr. 2026127,46 kr22,49 kr (15%)
24. mar. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
18. mar. 2026119,96 kr29,99 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret