Gå til hovedindhold

Lil' Atelier Body Zen Blue Med Knapper - Str. 1m 56cm

Lil' AtelierBabybodyerEAN: 5715825181203
Pris fra 104,97 krtil 149,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 44,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Body Zen Blue Med Knapper - Str. 1m 56cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Body Zen Blue Med Knapper - Str. 1m 56cm
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Body Zen Blue Med Knapper - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Langærmet body i støvet blå nuance (zen blue) fra Lil' Atelier. Modellen er fremstillet i blød og fleksibel kvalitet med knaplukning foran og trykknapper mellem benene. Bodyen er lavet i 100% bomuld (økologisk). Jersey-kvaliteten er let og strækbar med en blød overflade, som giver god bevægelsesfrihed og en behagelig pasform til de mindste. Lil' Atelier body i blå nuance med knaplukning Materiale: 100% bomuld (økologisk) Almindelig pasform Blød og strækbar jersey Knaplukning foran Trykknapper mellem benene Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Zen Blue...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13251235
EAN: 5715825181203
Varenr.: 5715825181203
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Balto Langærmet Body - Zen Blue - 56
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balto Langærmet Body - Zen Blue - 56 billede

Produktinformation

Balto langærmet body fra Lil' Atelier i Zen Blue er lavet af blød, økologisk bomuld. Perfekt til sart babyhud og nem at tage af og på med trykknapper. 100% økologisk bomuldMaskinvask ved 40 °CBehagelig pasformNem at åbne med knapperEt bæredygtigt valg til hverdagen, hvor komfort og miljøvenlighed er i fokus.

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: 5411
Størrelse: 56
EAN: 5715825181203
Varenr.: 470b84a7-6321-4fb1-a893-7926a0538c25
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Balto Langærmet Body - Zen Blue - 56
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balto Langærmet Body - Zen Blue - 56 billede

Produktinformation

Balto Langærmet Body fra Lil' Atelier er det perfekte valg til de mindste, når komfort og kvalitet er i højsædet. Bodyen er lavet i 100% økologisk bomuld, hvilket gør den ekstra blød og skånsom mod barnets hud. Den har lange ærmer, hvilket gør den ideel til både hverdag og som et ekstra lag på kølige dage. Med trykknapper ved skulderen og mellem benene er den nem at tage af og på, hvilket gør bleskift til en leg. Det enkle og tidløse design i den smukke Zen Blue farve passer til enhver garderobe, og den høje kvalitet sikrer lang holdbarhed – selv efter mange vaske.Specifikationer:Materiale: 100% økologisk bomuldFarve: Zen BlueLukning: Trykknapper ved skulder og mellem beneneÆrmelængde: LangærmetMærke: Lil' AtelierMaskinvask ved 40 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: Bodystocking langærmet
Størrelse: 56
EAN: 5715825181203
Varenr.: 470b84a7-6321-4fb1-a893-7926a0538c25
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Body l/æ - NbmBalto - Zen Blue
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Body Zen Blue Med Knapper - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Body Zen Blue Med Knapper - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK104,97 kr153,97 krKøb
2Pixizoo DK104,97 kr104,97 krKøb
3BabySam DK104,97 kr104,97 krKøb
4Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Body Zen Blue Med Knapper - Str. 1m 56cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Body Zen Blue Med Knapper - Str. 1m 56cm i 138 dage. Laveste pris i perioden er 104,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 104,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Lil' Atelier Body Zen Blue Med Knapper - Str. 1m 56cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Lil' Atelier Body Zen Blue Med Knapper - Str. 1m 56cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026104,97 kr14,99 kr (12%)
17. maj 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
3. maj 2026127,46 kr15 kr (13%)
29. apr. 2026112,46 kr37,49 kr (25%)
27. apr. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
20. apr. 2026119,96 kr7,5 kr (7%)
7. apr. 2026112,46 kr15 kr (12%)
1. apr. 2026127,46 kr22,49 kr (15%)
24. mar. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
18. mar. 2026119,96 kr29,99 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret