Gå til hovedindhold

Lil Atelier Lil' Atelier Bluse Turtledove Med Mariehøneprint - Str. 2y 92cm

Lil AtelierSkjorter og toppeEAN: 5715677950309
Pris fra 104,97 krtil 149,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 44,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Bluse Turtledove Med Mariehøneprint - Str. 2y 92cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Bluse Turtledove Med Mariehøneprint - Str. 2y 92cm
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Bluse Turtledove Med Mariehøneprint - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Bluse i råhvid nuance fra Lil' Atelier med små mariehøner (turtledove). Blusen er fremstillet i 57% bomuld (økologisk), 38% lyocell TENCEL™ og 5% elastan, som giver en blød og strækbar kvalitet. Materialet føles let mod huden og følger kroppens bevægelser. Designet har rund hals og lange ærmer. Pasformen er almindelig pasform med en let tætsiddende form, og den fine ribstruktur sammen med det småmønstrede print giver et roligt udtryk. Lil' Atelier bluse i råhvid nuance med mariehøneprint Langærmet bluse Rund hals Ribstruktur 57% bomuld (økologisk) 38% lyocell TENCEL™ 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: turtledove ladybug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13243695-turtledoveladybug
EAN: 5715677950309
Varenr.: 5715677950309
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LIL ATELIER Rib Bluse Lago Kim Turtledove Ladybug
149 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil Atelier Bluse - Ladybug - NmnLago - Turtledove
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Bluse Turtledove Med Mariehøneprint - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Bluse Turtledove Med Mariehøneprint - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK104,97 kr153,97 krKøb
2Smartkidz.dk149 kr149 krKøb
3Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Bluse Turtledove Med Mariehøneprint - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Bluse Turtledove Med Mariehøneprint - Str. 2y 92cm i 110 dage. Laveste pris i perioden er 104,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 104,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Lil' Atelier Bluse Turtledove Med Mariehøneprint - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Lil' Atelier Bluse Turtledove Med Mariehøneprint - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026104,97 kr14,99 kr (12%)
17. maj 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
3. maj 2026127,46 kr21,54 kr (14%)
14. apr. 2026149 kr
13. apr. 2026149,95 kr
11. apr. 2026149 kr
10. apr. 2026149,95 kr
11. mar. 2026149 kr29,04 kr (24%)
4. mar. 2026119,96 kr29,04 kr (19%)
20. feb. 2026149 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret