Gå til hovedindhold

Lil Atelier Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Blomsterprint - Str. 3y 98cm

Lil AtelierBluserEAN: 5715865896525
Pris fra 111,97 krtil 159,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 47,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Blomsterprint - Str. 3y 98cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111.97 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Blomsterprint - Str. 3y 98cm
-30%111,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Blomsterprint - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

Bluse i råhvid nuance (Coconut Milk HYDRANGEA) fra Lil' Atelier. Modellen har små blomster i hydrangea-print og en fin flæsekant ved halsudskæringen. Materialet består af 57% bomuld (økologisk), 38% lyocell TENCEL™ og 5% elastan. Ribstrukturen giver stoffet en let stribet overflade og god elasticitet. Blusen har lange ærmer og rund hals. Den lukkes med knapper i nakken, som gør den nem at tage af og på. Lil' Atelier bluse i råhvid med hydrangea blomster Lange ærmer Rund hals Knaplukning i nakken Flæsekant ved hals Ribstrikket struktur 57% bomuld (økologisk), 38% lyocell TENCEL™, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Coconut Milk HYDRANGEA...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: 13247399
EAN: 5715865896525
Varenr.: 5715865896525
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gago Kis Bluse - Coconut Milk - 98
-30%111,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gago Kis Bluse - Coconut Milk - 98 billede

Produktinformation

Sæt det perfekte outfit sammen til dit barn med kvalitetsstilarter til hverdagsbrug, og skab et behageligt og trendy look. Jersey er et let og elastisk stof med en blød overflade og inderside, der giver en behagelig fornemmelse og bevægelsesfrihed. - Produkttype: Top - Halsudskæring: Rund halsudskæring - Ærmer: Lange ærmer (L/S) - Lukning: Knaplukning - Ekstra detaljer: Flæser, mærke - Print: Print gentaget over hele produktets overflade - Pasform: Slim Fit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: 5410
Størrelse: 98
EAN: 5715865896525
Varenr.: 87711d83-3280-4858-af20-ca7d28d4734e
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Gago Kis Bluse - Coconut Milk - 98
-30%111,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gago Kis Bluse - Coconut Milk - 98 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: Bluser
Størrelse: 98
EAN: 5715865896525
Varenr.: 87711d83-3280-4858-af20-ca7d28d4734e
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LIL ATELIER Bluse Gago Kis Coconut Milk Hydrangea
159 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil Atelier Bluse - NmfGago - Coconut Milk/Hydrangea
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Blomsterprint - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Blomsterprint - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK111,97 kr160,97 krKøb
2Pixizoo DK111,97 kr111,97 krKøb
3BabySam DK111,97 kr111,97 krKøb
4Smartkidz.dk159 kr159 krKøb
5Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Blomsterprint - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Blomsterprint - Str. 3y 98cm i 80 dage. Laveste pris i perioden er 111,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 111,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Blomsterprint - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Blomsterprint - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026111,97 kr15,99 kr (12%)
17. maj 2026127,96 kr8 kr (6%)
3. maj 2026135,96 kr16 kr (13%)
29. apr. 2026119,96 kr39,99 kr (25%)
27. apr. 2026159,95 kr31,99 kr (25%)
20. apr. 2026127,96 kr8 kr (7%)
7. apr. 2026119,96 kr16 kr (12%)
1. apr. 2026135,96 kr23,99 kr (15%)
24. mar. 2026159,95 kr31,99 kr (25%)
18. mar. 2026127,96 kr31,99 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret