Gå til hovedindhold

Lil Atelier Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Gyldent Blomsterprint - Str. 3y 98cm

Lil AtelierLil' AtelierEAN: 5715865895733
Pris fra 111,97 krtil 159,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 47,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Gyldent Blomsterprint - Str. 3y 98cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 111.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Gyldent Blomsterprint - Str. 3y 98cm
-30%111,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Gyldent Blomsterprint - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

Bluse i råhvid nuance (coconut milk) fra Lil' Atelier med små blomsterprint i varme gyldne toner. Modellen har rund hals og lange ærmer i en blød og strækbar kvalitet. Den langærmet t-shirt er fremstillet i 57% bomuld (økologisk), 38% lyocell TENCEL™ og 5% elastan. Den lette jerseykvalitet har en blød overflade og giver god bevægelsesfrihed til børn. Designet har almindelig pasform med et tættere snit, som gør den velegnet som både inderste lag og alene. Lil' Atelier bluse i råhvid nuance med gyldent blomsterprint Materiale: 57% bomuld (økologisk), 38% lyocell TENCEL™, 5% elastan Pasform: almindelig pasform Hals: rund hals Ærmer: lange ærmer Print: blomsterprint Maskinvask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: coconut milk flower yellow...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: 13253504
EAN: 5715865895733
Varenr.: 5715865895733
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
LIL ATELIER Bluse Layo Sig Coconut Milk Flower Yellow
159 kr
Til butik
LIL ATELIER Bluse Layo Sig Coconut Milk Flower Yellow billede

Produktinformation

En langærmet top med et fint allover-blomsterprint, der giver et charmerende udtryk. Den er designet med en klassisk rund halsudskæring og fremstillet i blødt, strækbart jerseymateriale, som sikrer en behagelig følelse og god bevægelsesfrihed. Farve: C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Piger Beige Tæller for 1 Bluser
Farve: 1
Størrelse: 98
EAN: 5715865895733
Varenr.: 13253504-4958277-98
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil' Atelier Bluse - Blonder - NmfLayo - Coconut Milk/Flower Yel
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Gyldent Blomsterprint - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Gyldent Blomsterprint - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK111,97 kr160,97 krKøb
2Smartkidz.dk159 kr159 krKøb
3Kids-world.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Gyldent Blomsterprint - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Gyldent Blomsterprint - Str. 3y 98cm i 103 dage. Laveste pris i perioden er 111,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 159,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 111,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Gyldent Blomsterprint - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Lil' Atelier Bluse Coconut Milk Med Gyldent Blomsterprint - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026111,97 kr15,99 kr (12%)
17. maj 2026127,96 kr8 kr (6%)
3. maj 2026135,96 kr16 kr (13%)
29. apr. 2026119,96 kr39,99 kr (25%)
27. apr. 2026159,95 kr31,99 kr (25%)
17. apr. 2026127,96 kr8 kr (6%)
15. apr. 2026135,96 kr23,99 kr (15%)
14. apr. 2026159,95 kr23,99 kr (18%)
13. apr. 2026135,96 kr23,99 kr (15%)
8. apr. 2026159,95 kr23,99 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret