Gå til hovedindhold

Lil Atelier Lil' Atelier Badedragt Misty Rose Med Flæser - Str. 2y 92cm

Lil AtelierBadedragter & bikinierEAN: 5715870730364
Pris fra 175,96 krtil 219,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 43,99 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 164,96 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Lil' Atelier Badedragt Misty Rose Med Flæser - Str. 2y 92cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 175.96 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Lil' Atelier Badedragt Misty Rose Med Flæser - Str. 2y 92cm
-20%175,96 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lil' Atelier Badedragt Misty Rose Med Flæser - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Badedragt i rosa nuance (Misty Rose) fra Lil' Atelier. Modellen har dekorativ flæsekant ved halsudskæringen og et fint hulmønster i stoffet. Materialet består af 90% polyamid og 10% elastan, som giver en blød og fleksibel kvalitet. Stoffet er strækbart og giver god bevægelsesfrihed i vandet. Badedragten er foret med meshforing i polyester, som giver et mere dækkende udtryk. Flæsekanten omkring halsen giver en dekorativ detalje. Lil' Atelier badedragt i rosa med flæser Flæsekant Ved Hals Elastisk Kvalitet Meshforing 90% Polyamid, 10% Elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Misty Rose...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lil Atelier
Kategori: Lil' Atelier
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13252449
EAN: 5715870730364
Varenr.: 5715870730364
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Lil Atelier Badedragt - NmfFeline - Misty Rose
219,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Feline Badedragt - Misty Rose - 92
219,95 kr
Til butik
Feline Badedragt - Misty Rose - 92 billede

Produktinformation

Feline badedragt fra Lil' Atelier er perfekt til sjove dage ved stranden eller poolen. Den er lavet i blødt polyamide og elastan, som giver god bevægelighed og komfort. Materiale: 90% polyamide,10% elastanBehageligt og fleksibelt materialeSødt og enkelt designIdeel til leg i vandetMaskinvask ved 40 °CEn skøn badedragt, der gør svømmeturen ekstra sjov for børn!

Produktspecifikationer

Mærke: Lil' Atelier
Kategori: 5409
Størrelse: 92
EAN: 5715870730364
Varenr.: ab1bf798-8a9e-479e-b946-d0a6eec365ef
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Feline Badedragt - Misty Rose - 92
219,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Badedragt Misty Rose Med Flæser - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lil' Atelier Badedragt Misty Rose Med Flæser - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK175,96 kr224,96 krKøb
2Kids-world.dk219,95 kr219,95 krKøb
3Pixizoo DK219,95 kr219,95 krKøb
4BabySam DK219,95 kr219,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lil' Atelier Badedragt Misty Rose Med Flæser - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Lil' Atelier Badedragt Misty Rose Med Flæser - Str. 2y 92cm i 83 dage. Laveste pris i perioden er 164,96 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 219,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 175,96 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Lil' Atelier Badedragt Misty Rose Med Flæser - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Lil' Atelier Badedragt Misty Rose Med Flæser - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026175,96 kr11 kr (6%)
3. maj 2026186,96 kr22 kr (13%)
29. apr. 2026164,96 kr54,99 kr (25%)
27. apr. 2026219,95 kr43,99 kr (25%)
20. apr. 2026175,96 kr11 kr (7%)
7. apr. 2026164,96 kr22 kr (12%)
1. apr. 2026186,96 kr32,99 kr (15%)
24. mar. 2026219,95 kr43,99 kr (25%)
18. mar. 2026175,96 kr43,99 kr (20%)
13. mar. 2026219,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret