Gå til hovedindhold

Lifeventure vandtæt pose Lifeventure Ultralight Dry Bag 2L

LifeventureHovedtelefonerEAN: 5031863596107
Pris fra 120 krtil 176 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 56 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 107 kr 24. maj

Sammenlign priser på Lifeventure vandtæt pose Lifeventure Ultralight Dry Bag 2L og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Lifeventure Ultralight Dry Bag, rød
-14%120 kr
Før 140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lifeventure Ultralight Dry Bag, rød billede

Produktinformation

Denne 2-liters drybag er fremstillet af et slidstærkt Cordura ripstop nylonstof, der kombinerer letvægt med holdbarhed. Med en silikonebelægning på ydersiden og en PU-belægning på indersiden, samt fuldt tapede sømme, sikres det, at indholdet forbliver hel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LifeVenture
Kategori: Drybags og pakkeposer
Farve: Red
Størrelse: 2 Liter
EAN: 5031863596107
Varenr.: 27741-31276-84843
Gå til Outdoornu.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Lifeventure Ultralight Dry Bag 2L - Andet friluftsgrej
120 kr
Til butik
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Lifeventure Ultralight Dry Bag, rød
-7%130 kr
Før 140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lifeventure Ultralight Dry Bag - 2l - Drybag
-8%135,95 kr
Før 147 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Lifeventure Ultralight Dry Bag - 2l - Drybag
-8%135,95 kr
Før 147 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bikepack.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Lifeventure Ultralight Dry Bag - 2l - Drybag
-8%135,95 kr
Før 147 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lifeventure vandtæt pose Lifeventure Ultralight Dry Bag 2L
176 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lifeventure vandtæt pose Lifeventure Ultralight Dry Bag 2L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lifeventure vandtæt pose Lifeventure Ultralight Dry Bag 2L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk120 kr120 krKøb
2Outdoornu.dk120 kr120 krKøb
3AktivVinter.dk130 kr130 krKøb
4Outmore.dk135,95 kr135,95 krKøb
5MAXiPRO135,95 kr135,95 krKøb
6Bikepack.dk135,95 kr135,95 krKøb
7CS MEGASTORE DK176 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lifeventure vandtæt pose Lifeventure Ultralight Dry Bag 2L

PriceData har fulgt prisen på Lifeventure vandtæt pose Lifeventure Ultralight Dry Bag 2L i 125 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Lifeventure vandtæt pose Lifeventure Ultralight Dry Bag 2L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Lifeventure vandtæt pose Lifeventure Ultralight Dry Bag 2L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026120 kr13 kr (12%)
24. maj 2026107 kr23 kr (18%)
23. maj 2026130 kr10 kr (8%)
23. apr. 2026120 kr13,95 kr (10%)
22. apr. 2026133,95 kr13,95 kr (12%)
6. apr. 2026120 kr1 kr (1%)
4. apr. 2026119 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026120 kr15,95 kr (12%)
23. mar. 2026135,95 kr15,95 kr (13%)
22. mar. 2026120 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret