Gå til hovedindhold

Foss Europe Life Røgalarm 230v Ledningssammenkobling Sort - 200230

Foss EuropeRøgalarmerEAN: 5713692002300
Pris fra 183 krtil 225 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 42 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 13. maj

Sammenlign priser på Life Røgalarm 230v Ledningssammenkobling Sort - 200230 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Foss Life røgalarm, 230V, sort
183 kr
Til butik
Foss Life røgalarm, 230V, sort billede

Produktinformation

230V røgalarm med 9 V back-up batteri Sammenkoblingsbar med ledning, op til 40 stk. Leveres komplet med batteri og monteringsbeslag til f.eks. PL dåse. Røgalarmen kan f.eks. anvendes i gang, stue, trappeopgang, værelser, kælder. Monteringsdåse til monteri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Hus & hjem
Farve: black
EAN: 5713692002300
Varenr.: 6285003088
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Foss Life røgalarm, 230V, sort
199 kr
Til butik
Foss Life røgalarm, 230V, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Alarmer
Farve: black
EAN: 5713692002300
Varenr.: 6285003088
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Life røgalarm, 230V, sort
199 kr
Til butik
Foss Life røgalarm, 230V, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Alarmer
Farve: black
EAN: 5713692002300
Varenr.: 6285003088
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Life røgalarm, 230V, sort
199 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LIFE røgalarm 230V sort
201,04 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Europe LIFE røgalarm 230V, Sort
208 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Life røgalarm, 230V, sort
209 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Life rgalarm, 230V, sort
213 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Life Røgalarm 230v Ledningssammenkobling Sort - 200230
220 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Life røgalarm, 230V, sort
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Life Røgalarm 230v Ledningssammenkobling Sort - 200230 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Life Røgalarm 230v Ledningssammenkobling Sort - 200230 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl183 kr183 krKøb
2CompletVVS199 kr199 krKøb
3LavprisVVS199 kr199 krKøb
4LavprisVærktøj199 kr199 krKøb
5EL-GROSSISTEN201,04 kr201,04 krKøb
6Proshop DK208 kr247 krKøb
7Greenline209 kr209 krKøb
8WATTOO.DK213 kr213 krKøb
9Homeshop DK220 kr220 krKøb
10BilligVVS DK225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Life Røgalarm 230v Ledningssammenkobling Sort - 200230

PriceData har fulgt prisen på Life Røgalarm 230v Ledningssammenkobling Sort - 200230 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 201,04 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Life Røgalarm 230v Ledningssammenkobling Sort - 200230. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Life Røgalarm 230v Ledningssammenkobling Sort - 200230 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026183 kr16 kr (8%)
30. maj 2026199 kr15 kr (8%)
29. maj 2026184 kr1 kr (1%)
26. maj 2026185 kr1 kr (1%)
24. maj 2026186 kr1 kr (1%)
21. maj 2026187 kr1 kr (1%)
17. maj 2026188 kr1 kr (1%)
15. maj 2026189 kr10 kr (6%)
13. maj 2026179 kr1 kr (1%)
12. maj 2026180 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret