Gå til hovedindhold

Foss Europe Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk

Foss EuropeRøgalarmerEAN: 5713691002707
Pris fra 217 krtil 319,29 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 102,29 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 207 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk
217 kr
Til butik
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk billede

Produktinformation

Beskyttelse mod røgudslip 2-stk pakke LIFE Røgalarm 9V VALUE for trådløs sammenkobling (866 mhz) med op til 12 stk. Røgalarmen er enkelt at kode og reagerer på røgpartikler. Leveres komplet med batteri og monteringsbeslag og har 2 års garanti Anvendes i:...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Hus & hjem
Farve: white
Størrelse: 100mm
EAN: 5713691002707
Varenr.: 6285002704
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Life Rgalarm Link "Value" 9V, trdls sammenkobling, 2-pak
221 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk
221 kr
Til butik
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk billede

Produktinformation

Opdag et røgudslip 2 stk. pakke med Life røgalarm 9V Value Trådløs sammenkobling (866 mhz) op til 12 stk. Leveres komplet med batteri og monteringsbeslag. Reagerer på røgpartikler 2 års garanti Opfylder EN 14604:2005/AC2008 og CE

Produktspecifikationer

Mærke: Foss Europe
Kategori: Alarmer
Farve: white
Størrelse: 100mm
EAN: 5713691002707
Varenr.: 6285002704
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk
229 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk
239 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Life Value røgalarm, trådløs, hvid, 2 stk
249 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk
249 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
LIFE Røgalarm 9V Trådløs VALUE 2 pak
285 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LIFE Røgalarm 9V VALUE LINK - trådløs sammenkobling (2-pack)
319,29 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
LIFE Røgalarm 9V VALUE LINK - trådløs sammenkobling (2-pack)
319,29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl217 kr217 krKøb
2WATTOO.DK221 kr221 krKøb
3LavprisVVS221 kr221 krKøb
4LavprisVærktøj229 kr229 krKøb
5CompletVVS239 kr239 krKøb
6BilligVVS DK249 kr249 krKøb
7Greenline249 kr249 krKøb
8Homeshop DK285 kr285 krKøb
9EL-GROSSISTEN319,29 kr319,29 krKøb
10EL-NETSALG319,29 kr319,29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk

PriceData har fulgt prisen på Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 191 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 215 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Foss Life Value røgalarm til trådløs sammenkobling, hvid, 2 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026217 kr1 kr (0%)
26. maj 2026218 kr1 kr (0%)
24. maj 2026219 kr1 kr (0%)
21. maj 2026220 kr1 kr (0%)
18. maj 2026221 kr7 kr (3%)
16. maj 2026214 kr1 kr (0%)
13. maj 2026215 kr1 kr (0%)
12. maj 2026216 kr3 kr (1%)
11. maj 2026219 kr2 kr (1%)
9. maj 2026217 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret