Gå til hovedindhold

License - Toyota FJ Cruiser, Khaki, 4hjulstræk,4x12V, gummihjul og lædersæder

ToyotaLegetøjEAN: 5713570004440
Pris fra 1.570 krtil 2.299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 729 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.341,6 kr 16. mar.

Sammenlign priser på License - Toyota FJ Cruiser, Khaki, 4hjulstræk,4x12V, gummihjul og lædersæder og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1570 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Toyota Licensed FJ Cruiser
1.570 kr
Til butik
Toyota Licensed FJ Cruiser billede

Produktinformation

Elektrisk ride-on børnebil Toyota FJ Cruiser giver en autentisk offroad-køreoplevelse med et Li-Ion-batteri, fjernbetjent forældrekontrol, LED-belysning og realistisk lyd. Designet til udendørs eventyr i haven, parken eller på naturstier. Denne børnebil har en robust ramme, komfortabelt lædersæde, sikkerhedsseler og brugervenlige betjeningsknapper, så unge chauffører kan køre med selvtillid, mens voksne kan styre på afstand. Tophastighed op til 6 km/h 2 fremadgående gear og bakgear Li-Ion-batteri 11.1V / 4.5Ah med batteriindikator 4x12V motor Gummihjul og støddæmpere 2.4 GHz fjernbetjening medfølger Lys i lysbøjlen samt musik og MP3-indgang Bygget til varieret terræn kombinerer den sjove funktioner med praktisk sikkerhed og kontrol til behagelige ture udendørs.

Produktspecifikationer

Mærke: Toyota
Kategori: Loebecykler Gaabiler Scootere
Artikel nr.: 6951272
EAN: 5713570004440
Varenr.: 3472112
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
License - Toyota FJ Cruiser, Khaki, 4hjulstræk,4x12V, gummihjul og lædersæder
-19%1.625 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
License - Toyota FJ Cruiser, Khaki, 4hjulstræk,4x12V, gummihjul og lædersæder billede

Produktinformation

Toyota FJ Cruiser elbil til børn - Khaki 12V med gummihjul og lædersæde! Slip eventyrlysten løs med denne Toyota FJ Cruiser børne-elbil som trækker på alle 4 hjule, officielt licenseret og designet til at give en autentisk offroad-oplevelse i børnestørr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: License
Kategori: Best selling products
EAN: 5713570004440
Varenr.: 48693389787466
Gå til Netcentret.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Toyota FJ Cruiser Khaki, 4x12V, gummihjul og lædersæde
1.698 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Toyota FJ Cruiser Khaki Elbil - 6951272
2.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad License - Toyota FJ Cruiser, Khaki, 4hjulstræk,4x12V, gummihjul og lædersæder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad License - Toyota FJ Cruiser, Khaki, 4hjulstræk,4x12V, gummihjul og lædersæder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.570 kr1.570 krKøb
2Bolig & Haven1.625 kr1.625 krKøb
3Netcentret.dk1.698 kr1.698 krKøb
4Homeshop DK2.299 kr2.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for License - Toyota FJ Cruiser, Khaki, 4hjulstræk,4x12V, gummihjul og lædersæder

PriceData har fulgt prisen på License - Toyota FJ Cruiser, Khaki, 4hjulstræk,4x12V, gummihjul og lædersæder i 114 dage. Laveste pris i perioden er 1.341,6 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 1.677 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.513 kr.

Den nuværende pris på 1.570 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for License - Toyota FJ Cruiser, Khaki, 4hjulstræk,4x12V, gummihjul og lædersæder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for License - Toyota FJ Cruiser, Khaki, 4hjulstræk,4x12V, gummihjul og lædersæder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20261.570 kr134 kr (9%)
1. jun. 20261.436 kr125 kr (8%)
31. maj 20261.561 kr125 kr (9%)
30. maj 20261.436 kr94,4 kr (7%)
16. mar. 20261.341,6 kr283,4 kr (17%)
11. feb. 20261.625 kr52 kr (3%)
10. feb. 20261.677 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret