Gå til hovedindhold

Lian Li Industrial Company Lian Li 011 Dynamic Mini O11 DYNAMIC MINI V2, Mini Tower, PC, Sort, ATX, micro ATX, Mini-ATX, Aluminium, Maske, Hærdet glas, 16 cm

Pris fra 747 krtil 959 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 212 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 729 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Lian Li 011 Dynamic Mini O11 DYNAMIC MINI V2, Mini Tower, PC, Sort, ATX, micro ATX, Mini-ATX, Aluminium, Maske, Hærdet glas, 16 cm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 747 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li O11 Dynamic Mini V2 schwarz PC-Kabinet
747 kr
Til butik
Lian Li O11 Dynamic Mini V2 schwarz PC-Kabinet billede

Produktinformation

Lian Li - O11Dmiv2X - Pc-Gehäuse - Mini Tower - Sort - Glas Paneler - Rgb Belysning - Luftstrøm Design

Produktspecifikationer

Artikel nr.: O11DMIV2X
EAN: 4718466019837
Varenr.: 1003576308
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li 011 Dynamic Mini O11 DYNAMIC MINI V2, Mini Tower, PC, Sort, ATX, micro ATX, Mini-ATX, Aluminium, Maske, Hærdet glas, 16 cm
761 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li O11D Mini V2 Black - Kabinet - Miditower - Sort
839 kr
Til butik
Lian Li O11D Mini V2 Black - Kabinet - Miditower - Sort billede

Produktinformation

Miditower, ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning, front med 2 x USB Type-A 5Gbps, 1 x USB Type-C 10 Gbps & lyd tilslutninger, 2 x 2.5" / 2 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 360mm radiator, max CPU køler højde: 160 mm, max grafikkortlængde: 40 cm, front panel: tempered glass, side vindue: tempered glass, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: G99.O11DMIV2X.00
EAN: 4718466019837
Varenr.: 3395279
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet micro-ATX minitower - LIAN LI (uden PSU)
-23%849 kr
Før 1.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet micro-ATX minitower - LIAN LI (uden PSU)
-22%869 kr
Før 1.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Lian Li O11 Dynamic Mini V2 schwarz PC-Kabinet
959 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li 011 Dynamic Mini O11 DYNAMIC MINI V2, Mini Tower, PC, Sort, ATX, micro ATX, Mini-ATX, Aluminium, Maske, Hærdet glas, 16 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li 011 Dynamic Mini O11 DYNAMIC MINI V2, Mini Tower, PC, Sort, ATX, micro ATX, Mini-ATX, Aluminium, Maske, Hærdet glas, 16 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK747 kr747 krKøb
2CS MEGASTORE DK761 kr800 krKøb
3Proshop DK839 kr878 krKøb
4Boligcenter DK849 kr849 krKøb
5Vivas DK869 kr1.108 krKøb
6Ultrashop959 kr959 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li 011 Dynamic Mini O11 DYNAMIC MINI V2, Mini Tower, PC, Sort, ATX, micro ATX, Mini-ATX, Aluminium, Maske, Hærdet glas, 16 cm

PriceData har fulgt prisen på Lian Li 011 Dynamic Mini O11 DYNAMIC MINI V2, Mini Tower, PC, Sort, ATX, micro ATX, Mini-ATX, Aluminium, Maske, Hærdet glas, 16 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 729 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 780 kr.

Den nuværende pris på 747 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Lian Li 011 Dynamic Mini O11 DYNAMIC MINI V2, Mini Tower, PC, Sort, ATX, micro ATX, Mini-ATX, Aluminium, Maske, Hærdet glas, 16 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Lian Li 011 Dynamic Mini O11 DYNAMIC MINI V2, Mini Tower, PC, Sort, ATX, micro ATX, Mini-ATX, Aluminium, Maske, Hærdet glas, 16 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026747 kr6 kr (1%)
28. maj 2026753 kr6 kr (1%)
27. maj 2026759 kr7 kr (1%)
26. maj 2026766 kr15 kr (2%)
25. maj 2026781 kr9 kr (1%)
23. maj 2026772 kr6 kr (1%)
22. maj 2026778 kr16 kr (2%)
20. maj 2026794 kr49 kr (7%)
17. maj 2026745 kr3 kr (0%)
16. maj 2026748 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret