Gå til hovedindhold

Lian Li O11 AIR MINI Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid Transparent

Lian LiComputerkomponenterEAN: 4718466010698
Pris fra 753 krtil 929 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lian Li O11 AIR MINI Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid Transparent og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 753 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li O11 AIR MINI Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid Transparent
753 kr
Til butik
Lian Li O11 AIR MINI Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid Transparent billede

Produktinformation

Lian Li O11 AIR MINI - Lille tårn - udvidet ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - hvid - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Artikel nr.: O11 AIR MINI WHITE
EAN: 4718466010698
Varenr.: 999845294
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li O11 Air Mini, Midi-Tower, Tempered Glass - Hvid Kabinet - GEEKD.dk
929 kr
Til butik
Lian Li O11 Air Mini, Midi-Tower, Tempered Glass - Hvid Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Endelig et kompakt kabinet der ikke tvinger dig til at skifte til micro-ATX eller specialstrømforsyninger! 🔥 Lian Li O11 Air Mini er udviklet i samarbejde med overclocking-eksperten der8auer og leverer professionel køleydelse i et elegant, hvidt design...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4718466010698
Varenr.: 42841593544941

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li O11 AIR MINI Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li O11 AIR MINI Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid Transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK753 kr753 krKøb
2Geekd929 kr929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li O11 AIR MINI Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid Transparent

PriceData har fulgt prisen på Lian Li O11 AIR MINI Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid Transparent i 181 dage. Laveste pris i perioden er 753 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 1.107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 952 kr.

Den nuværende pris på 753 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Lian Li O11 AIR MINI Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid Transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Lian Li O11 AIR MINI Tårn Udvidet ATX Ingen strømforsyning Hvid Transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026753 kr12 kr (2%)
31. maj 2026765 kr8 kr (1%)
29. maj 2026773 kr4 kr (1%)
27. maj 2026769 kr5 kr (1%)
14. maj 2026764 kr8 kr (1%)
9. maj 2026772 kr335 kr (30%)
21. apr. 20261.107 kr140 kr (14%)
13. apr. 2026967 kr2 kr (0%)
10. apr. 2026965 kr2 kr (0%)
9. apr. 2026963 kr59 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret