Gå til hovedindhold

Lian Li Edge Gold 750W Black Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified

Pris fra 831 krtil 929 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lian Li Edge Gold 750W Black Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 831 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li Edge Gold 750W Black Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified
831 kr
Til butik
Lian Li Edge Gold 750W Black Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified billede

Produktinformation

Strømforsyning ( intern ), ATX standard: ATX12V 3.1, 80 plus Gold, Cybenetics: Gold effektivitet / A++ støjniveau, 120mm blæser med zero RPM mode teknologi, kabler: 3 x 8 (6+2) pins til grafikkort / 1 x 12V-2x6 450 Watt pins til grafikkort (PCI Express 5.1 ready) / 12 x 5 pins SATA / 4 x 4 pins Molex / 1 x 24 (20+4) pins ATX / 1 x 4+4 pins CPU1 x 8 pins CPU, fuld modulær og tynde/sleeved kabler, kabler, farve: sort, 750 watt - The EDGE Gold PSU series features a unique L-shape design, longer modular cables, and a conveniently removable dust filter.

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Stroemforsyning
Artikel nr.: G9P.EG0750G.B000.EU
EAN: 4718466016430
Varenr.: 3333925
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li Edge Gold 750W Sort Strømforsygning - GEEKD.dk
839 kr
Til butik
Lian Li Edge Gold 750W Sort Strømforsygning - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Lian Li EG0750G - Kompakt 750W strømforsyning med høj effektivitet og lav støj Byg kraftfuldt uden at gå på kompromis med pladsen. Lian Li EG0750G leverer 750 watt stabil strøm i en SFX-formfaktor, perfekt til kompakte, men krævende PC-builds. Med 80 PL...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Strømforsygning
EAN: 4718466016430
Varenr.: 51748224270672
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Lian Li EDGE GOLD 750W ATX 3.1 schwarz PC-Netzteil
860 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning LIAN LI EDGE EG750 80 PLUS Gold, PCIe 5.1, ATX 3.1 - 750 W, sort
-2%909 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning LIAN LI EDGE EG750 80 PLUS Gold, PCIe 5.1, ATX 3.1 - 750 W, sort
-2%929 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li Edge Gold 750W Black Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li Edge Gold 750W Black Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK831 kr870 krKøb
2Geekd839 kr839 krKøb
3CompuMail DK860 kr860 krKøb
4Boligcenter DK909 kr909 krKøb
5Vivas DK929 kr1.008 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li Edge Gold 750W Black Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified

PriceData har fulgt prisen på Lian Li Edge Gold 750W Black Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified i 168 dage. Laveste pris i perioden er 829 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 1.050 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 868 kr.

Den nuværende pris på 831 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Lian Li Edge Gold 750W Black Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Lian Li Edge Gold 750W Black Strømforsyning - 750 Watt - 120 mm - ATX 3.1 - 80 Plus Gold certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026831 kr10 kr (1%)
24. apr. 2026841 kr8 kr (1%)
15. apr. 2026849 kr201 kr (19%)
14. apr. 20261.050 kr201 kr (24%)
13. apr. 2026849 kr10 kr (1%)
20. mar. 2026859 kr10 kr (1%)
11. mar. 2026869 kr10 kr (1%)
8. mar. 2026859 kr10 kr (1%)
6. mar. 2026869 kr10 kr (1%)
5. mar. 2026859 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret