Gå til hovedindhold

Lian Li A3-1, Mini Tower, GPU-sæt, Stål, Hvid, 37,6 cm, ATX

Pris fra 377 krtil 554 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 177 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Lian Li A3-1, Mini Tower, GPU-sæt, Stål, Hvid, 37,6 cm, ATX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 377 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li A3-1W Vertical GPU kit - white
377 kr
Til butik
Lian Li A3-1W Vertical GPU kit - white billede

Produktinformation

Supports up to 3 slots thick GPU at vertical display with an 150mm PCIe4.0 riser cable, compatible with A3-mATX, white

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Tilbehoer
Artikel nr.: A3-1W
EAN: 4718466015655
Varenr.: 3267169
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Lian Li A3-1W, Vertical GPU kit Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk
385 kr
Til butik
Lian Li A3-1W, Vertical GPU kit Kabinet Tilbehør - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Med Lian Li A3-1W Vertical GPU Kit kan du fremvise dit grafikkort på en unik og stilfuld måde. Dette kit giver dig mulighed for at montere dit grafikkort vertikalt i dit Lian Li kabinet, hvilket både forbedrer airflow og giver dit setup et cool, moderne l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: Kabinet Tilbehør
EAN: 4718466015655
Varenr.: 49202027037008
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
GPU kit til mini tower - Lian Li A3-1, hvid
519 kr
Til butik
GPU kit til mini tower - Lian Li A3-1, hvid billede

Produktinformation

Fordele ved GPU kit til mini towerOpgrader dit pc-kabinet med Lian Li A3-1 og vis dit grafikkort flot frem i et kompakt setup. Kittet er designet til mini tower-kabinetter og giver fleksibel montering af grafikkort med en PCIe 4.0 riser-kabel på 20 cm. Den hvide stålramme matcher lyse builds og gør det nemt at skabe et rent og stilfuldt system.Til dig der bygger kompakt pcA3-1 gør det enkelt at placere lange grafikkort - op til 37,6 cm - samtidig med at der er plads til en ATX-strømforsyning. Med tre udvidelsespladser får du en pæn og stabil installation, og de medfølgende skruer hjælper dig hurtigt i mål.Type: GPU kitKompatibelt kabinet: Mini TowerFarve: HvidMateriale: StålPCIe-version: 4,0Udvidelsespladser: 3Riser-kabel: 20 cm, inkluderetMaks. grafikkortlængde: 37,6 cmUnderstøttet PSU-formfaktor: ATXMål (H × B × D): 12,44 × 13,26 × 25,51 cmAntal pr. pakke: 1Skruer: Inkluderet...

Produktspecifikationer

Mærke: Lian Li
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 1.06g
EAN: 4718466015655
Varenr.: 1908226
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
GPU kit til mini tower - Lian Li A3-1, hvid
539 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Lian Li A3-1, Mini Tower, GPU-sæt, Stål, Hvid, 37,6 cm, ATX
554 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li A3-1, Mini Tower, GPU-sæt, Stål, Hvid, 37,6 cm, ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Lian Li A3-1, Mini Tower, GPU-sæt, Stål, Hvid, 37,6 cm, ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK377 kr416 krKøb
2Geekd385 kr385 krKøb
3Boligcenter DK519 kr519 krKøb
4Vivas DK539 kr618 krKøb
5CS MEGASTORE DK554 kr593 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Lian Li A3-1, Mini Tower, GPU-sæt, Stål, Hvid, 37,6 cm, ATX

PriceData har fulgt prisen på Lian Li A3-1, Mini Tower, GPU-sæt, Stål, Hvid, 37,6 cm, ATX i 178 dage. Laveste pris i perioden er 377 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 562 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 434 kr.

Den nuværende pris på 377 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Lian Li A3-1, Mini Tower, GPU-sæt, Stål, Hvid, 37,6 cm, ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Lian Li A3-1, Mini Tower, GPU-sæt, Stål, Hvid, 37,6 cm, ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026377 kr8 kr (2%)
5. maj 2026385 kr8 kr (2%)
24. apr. 2026377 kr8 kr (2%)
15. apr. 2026385 kr177 kr (31%)
14. apr. 2026562 kr177 kr (46%)
23. feb. 2026385 kr135 kr (26%)
22. feb. 2026520 kr135 kr (35%)
3. feb. 2026385 kr135 kr (26%)
2. feb. 2026520 kr135 kr (35%)
6. jan. 2026385 kr100 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret