Gå til hovedindhold

LG Electronics LG Serie R5 F2DR509S1W - Vaske-/ tørremaskine - bredde: 60 cm - dybde: 53.5 cm - højde: 85 cm - frontbetjening - 9 kg - 1200 rpm - hvid

LG ElectronicsEAN: 8806084641519
Pris fra 3.488 krtil 3.811 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 323 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.174 kr 15. maj

Sammenlign priser på LG Serie R5 F2DR509S1W - Vaske-/ tørremaskine - bredde: 60 cm - dybde: 53.5 cm - højde: 85 cm - frontbetjening - 9 kg - 1200 rpm - hvid og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3488 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG R5 F2DR509S1W Vaske-/ tørremaskine 9kg
3.488 kr
Til butik
LG R5 F2DR509S1W Vaske-/ tørremaskine 9kg billede

Produktinformation

LG R5 F2DR509S1W - Vaske-/ tørremaskine - bredde: 60 cm - dybde: 47.5 cm - højde: 85 cm - frontbetjening - 9/5 kg - 1200 rpm - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: F2DR509S1W.ABWQPMR
EAN: 8806084641519
Varenr.: 1003883638
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG Serie R5 F2DR509S1W - Vaske-/ tørremaskine - bredde: 60 cm - dybde: 53.5 cm - højde: 85 cm - frontbetjening - 9 kg - 1200 rpm - hvid
3.811 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG Serie R5 F2DR509S1W - Vaske-/ tørremaskine - bredde: 60 cm - dybde: 53.5 cm - højde: 85 cm - frontbetjening - 9 kg - 1200 rpm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG Serie R5 F2DR509S1W - Vaske-/ tørremaskine - bredde: 60 cm - dybde: 53.5 cm - højde: 85 cm - frontbetjening - 9 kg - 1200 rpm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.488 kr3.488 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.811 kr4.010 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG Serie R5 F2DR509S1W - Vaske-/ tørremaskine - bredde: 60 cm - dybde: 53.5 cm - højde: 85 cm - frontbetjening - 9 kg - 1200 rpm - hvid

PriceData har fulgt prisen på LG Serie R5 F2DR509S1W - Vaske-/ tørremaskine - bredde: 60 cm - dybde: 53.5 cm - højde: 85 cm - frontbetjening - 9 kg - 1200 rpm - hvid i 136 dage. Laveste pris i perioden er 3.174 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 6.152,39 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.206 kr.

Den nuværende pris på 3.488 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for LG Serie R5 F2DR509S1W - Vaske-/ tørremaskine - bredde: 60 cm - dybde: 53.5 cm - højde: 85 cm - frontbetjening - 9 kg - 1200 rpm - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for LG Serie R5 F2DR509S1W - Vaske-/ tørremaskine - bredde: 60 cm - dybde: 53.5 cm - højde: 85 cm - frontbetjening - 9 kg - 1200 rpm - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20263.488 kr314 kr (10%)
15. maj 20263.174 kr65 kr (2%)
8. maj 20263.239 kr66 kr (2%)
30. apr. 20263.305 kr68 kr (2%)
24. apr. 20263.373 kr553 kr (14%)
20. apr. 20263.926 kr17 kr (0%)
18. apr. 20263.909 kr64 kr (2%)
17. apr. 20263.973 kr18 kr (0%)
16. apr. 20263.955 kr34 kr (1%)
15. apr. 20263.921 kr23 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret