Gå til hovedindhold

LG Electronics LG S20A - Lydbar - til TV - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 50 Watt (Total) - sort

LG ElectronicsEAN: 8806096469934
Pris fra 572 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 177 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 560 kr 22. apr.

Sammenlign priser på LG S20A - Lydbar - til TV - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 50 Watt (Total) - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 572 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG S20A 2.0-kanal Soundbarsystem Sort
572 kr
Til butik
LG S20A 2.0-kanal Soundbarsystem Sort billede

Produktinformation

LG S20A - Lydbarsystem - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 50 Watt (Total)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: S20A
EAN: 8806096469934
Varenr.: 1003530868
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG S20A - Lydbar - til TV - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 50 Watt (Total) - sort
582 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG S20A 2.0-kanals soundbar - 50 W, Bluetooth - Sort
-40%709 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LG S20A 2.0-kanals soundbar - 50 W, Bluetooth - Sort billede

Produktinformation

LG S20A - Lydbarsystem - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 50 Watt (Total)LydAudio Return Channel (ARC): JaEqualizer: JaEqualizer, funktioner: AI Sound ProSpilFilmStandardForbedret lydreturkanal (eARC): IngenFronthøjttalere RMS-effekt: 50 WKontrol af Soundbar-tilstand: JaLyd-output kanaler: 2.0 kanalerLyddekodere: DTS Digital SurroundDolby AtmosDolby DigitalTv-lyddeling: JaUdgangseffekt (RMS): 50 WSoundbar højttalerAntal højttalere: 2Diskant diameter: 1,6 cmDiskant impedans: 6 ohm (Ω)Soundbar-højttaler RMS-effekt: 50 WSubwooferSubwoofer inkluderet: IngenFunktionerFM radio: IngenIndbygget Chromecast: IngenIndbygget skærm: IngenKan monteres på væggen: IngenProduktfarve: SortUnderstøttede radiobånd: Ikke understøttetUnderstøttelse af Smartphone-fjernbetjening: JaUnderstøtter Apple AirPlay 2: IngenTekniske detaljer3D: IngenGarantiperiode: 2 ÅrUnderstøttede videoformater: Ikke understøttetPorte & Grænseflader...

Produktspecifikationer

Kategori: Soundbars og Hjemmebiografpakker
Vægt: 2.91g
EAN: 8806096469934
Varenr.: 2106925
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG S20A 2.0-kanals soundbar - 50 W, Bluetooth - Sort
-39%729 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG S20A 2.0-kanal Soundbarsystem Sort
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG S20A - Lydbar - til TV - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 50 Watt (Total) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG S20A - Lydbar - til TV - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 50 Watt (Total) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK572 kr572 krKøb
2CS MEGASTORE DK582 kr621 krKøb
3Boligcenter DK709 kr709 krKøb
4Vivas DK729 kr1.128 krKøb
5Ultrashop749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG S20A - Lydbar - til TV - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 50 Watt (Total) - sort

PriceData har fulgt prisen på LG S20A - Lydbar - til TV - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 50 Watt (Total) - sort i 77 dage. Laveste pris i perioden er 560 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 1.375 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.012 kr.

Den nuværende pris på 572 kr er 43% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for LG S20A - Lydbar - til TV - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 50 Watt (Total) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for LG S20A - Lydbar - til TV - 2.0-kanal - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 50 Watt (Total) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026572 kr12 kr (2%)
22. apr. 2026560 kr43 kr (7%)
29. mar. 2026603 kr772 kr (56%)
28. mar. 20261.375 kr117 kr (9%)
26. mar. 20261.258 kr8 kr (1%)
18. mar. 20261.266 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret