Gå til hovedindhold

LG Electronics LG NeoChef MS2595CIS - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - rustfrit stål

LG ElectronicsEAN: 8801031357109
Pris fra 1.119 krtil 1.589 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 470 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 967 kr 25. apr.

Sammenlign priser på LG NeoChef MS2595CIS - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1119 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG NeoChef MS2595CIS mikrobølgeovn - 25 l, 1.000 W, rustfrit stål
-15%1.119 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LG NeoChef MS2595CIS mikrobølgeovn - 25 l, 1.000 W, rustfrit stål billede

Produktinformation

LG NeoChef MS2595CIS - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - rustfrit stålGenereltAftagelig drejeskive: JaDrejeskive: JaFarve: Rustfrit stålHulbelægning: Easy Clean CoatingHulrumsdimensioner: 32.2 cm x 33.5 cm x 22.8 cmKvantitet af programmer: 28Maks. mikrobølgeeffekt: 1000 WMål på drejetallerken til mikrobølge: 29.2 cmMikrobølgeovn madlavningsprogrammer: Optøningblødgørsmelte8 automatiske madlavnings funktioneryoghurt-funktionEco Oni-WaveMikrobølgeovn volumen: 25 literModel: FritståendeProdukttype: MikrobølgeovnIndstilliinger, styringerog indikatorerAntal af strømniveauer: 5Styringstype: BerøringsstyringTimer: JaDisplayType: DigitalDiverseSikkerhedsegenskaber: BarnesikretKraftSpænding: 230 V / 50 HzMål og vægtBredde: 47.6 cmDybde: 38 cmHøjde: 27.2 cmVægt: 9.8 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 54 cmDybde (forsendelse): 40.8 cmHøjde (forsendelse): 29.4 cmVægt (f...

Produktspecifikationer

Kategori: Mikrobølgeovne
Vægt: 11.18g
EAN: 8801031357109
Varenr.: 2146921
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG NeoChef MS2595CIS mikrobølgeovn - 25 l, 1.000 W, rustfrit stål
-15%1.139 kr
Før 1.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LG NeoChef MS2595CIS mikrobølgeovn - 25 l, 1.000 W, rustfrit stål billede

Produktinformation

LG NeoChef MS2595CIS - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - rustfrit stålGenereltAftagelig drejeskive: JaDrejeskive: JaFarve: Rustfrit stålHulbelægning: Easy Clean CoatingHulrumsdimensioner: 32.2 cm x 33.5 cm x 22.8 cmKvantitet af programmer: 28Maks. mikrobølgeeffekt: 1000 WMål på drejetallerken til mikrobølge: 29.2 cmMikrobølgeovn madlavningsprogrammer: Optøningblødgørsmelte8 automatiske madlavnings funktioneryoghurt-funktionEco Oni-WaveMikrobølgeovn volumen: 25 literModel: FritståendeProdukttype: MikrobølgeovnIndstilliinger, styringerog indikatorerAntal af strømniveauer: 5Styringstype: BerøringsstyringTimer: JaDisplayType: DigitalDiverseSikkerhedsegenskaber: BarnesikretKraftSpænding: 230 V / 50 HzMål og vægtBredde: 47.6 cmDybde: 38 cmHøjde: 27.2 cmVægt: 9.8 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 54 cmDybde (forsendelse): 40.8 cmHøjde (forsendelse): 29.4 cmVægt (forsendelse): 11.3 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Mikrobølgeovne
Vægt: 11.18g
EAN: 8801031357109
Varenr.: 2146921
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG NeoChef MS2595CIS - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - rustfrit stål
1.509 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG NeoChef Mikrobølgeovn Fritstående 1000W 25liter Rustfrit stål
1.510 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG NeoChef Mikrobølgeovn Fritstående 1000W 25liter Rustfrit stål
1.589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG NeoChef MS2595CIS - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG NeoChef MS2595CIS - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.119 kr1.119 krKøb
2Vivas DK1.139 kr1.189 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.509 kr1.509 krKøb
4CompuMail DK1.510 kr1.510 krKøb
5Ultrashop1.589 kr1.589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG NeoChef MS2595CIS - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på LG NeoChef MS2595CIS - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - rustfrit stål i 98 dage. Laveste pris i perioden er 967 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 1.430 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.115 kr.

Den nuværende pris på 1.119 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for LG NeoChef MS2595CIS - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for LG NeoChef MS2595CIS - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.119 kr311 kr (22%)
20. maj 20261.430 kr121 kr (9%)
18. maj 20261.309 kr110 kr (9%)
16. maj 20261.199 kr100 kr (9%)
14. maj 20261.099 kr130 kr (13%)
8. maj 2026969 kr150 kr (13%)
5. maj 20261.119 kr295 kr (21%)
4. maj 20261.414 kr8 kr (1%)
3. maj 20261.422 kr120 kr (9%)
1. maj 20261.302 kr110 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret