Gå til hovedindhold

LG Electronics LG NeoChef MS2535GIB - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - sort

LG ElectronicsMikrobølgeovneEAN: 8806098313501
Pris fra 1.066 krtil 1.559 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 493 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 907 kr 14. mar.

Sammenlign priser på LG NeoChef MS2535GIB - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1066 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG NeoChef Mikrobølgeovn Fritstående 1000W 25liter Sort
1.066 kr
Til butik
LG NeoChef Mikrobølgeovn Fritstående 1000W 25liter Sort billede

Produktinformation

LG NeoChef MS2535GIB - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MS2535GIB
EAN: 8806098313501
Varenr.: 993711630
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG NeoChef MS2535GIB - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - sort
1.086 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mikrobølgeovn LG NeoChef MS2535GIB 25 l - sort
-2%1.089 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mikrobølgeovn LG NeoChef MS2535GIB 25 l - sort billede

Produktinformation

LG NeoChef MS2535GIB - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - sortGenereltDrejeskive: JaFarve: SortHulbelægning: Easy Clean CoatingHulrumsdimensioner: 32.2 cm x 33.5 cm x 22.8 cmKvantitet af programmer: 5Maks. mikrobølgeeffekt: 1000 WMål på drejetallerken til mikrobølge: 29.2 cmMikrobølgeovn madlavningsprogrammer: BlødgørsmelteHurtig Optøen4 optønings funktionerEco On8 automatiske genopvarmningsfunktionervægtmadlavningi-Wave2 hold varm-funktioneromformerteknologiMikrobølgeovn volumen: 25 literModel: FritståendeProdukttype: MikrobølgeovnIndstilliinger, styringerog indikatorerAntal af strømniveauer: 28Styringstype: Elektronisk, berøringsstyringTimer: JaDisplayType: DigitalDiverseSikkerhedsegenskaber: BarnesikretKraftSpænding: 230 V / 50 HzMål og vægtBredde: 47.6 cmDybde: 36.9 cmHøjde: 27.2 cmVægt: 9.5 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 54 cmDybde (forsendelse): 41.7 cmHøjde (forsendelse):<...

Produktspecifikationer

Kategori: Mikrobølgeovne
Vægt: 11.25g
EAN: 8806098313501
Varenr.: 1812932
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrobølgeovn LG NeoChef MS2535GIB 25 l - sort
-2%1.109 kr
Før 1.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG MS 2535 GIB
1.143 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG NeoChef Mikrobølgeovn Fritstående 1000W 25liter Sort
1.559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG NeoChef MS2535GIB - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG NeoChef MS2535GIB - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.066 kr1.066 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.086 kr1.086 krKøb
3Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
4Vivas DK1.109 kr1.159 krKøb
5Proshop DK1.143 kr1.143 krKøb
6Ultrashop1.559 kr1.559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG NeoChef MS2535GIB - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - sort

PriceData har fulgt prisen på LG NeoChef MS2535GIB - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 811 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 1.084 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 926 kr.

Den nuværende pris på 1.066 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for LG NeoChef MS2535GIB - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for LG NeoChef MS2535GIB - Mikrobølgeovn - 25 liter - 1000 W - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.066 kr8 kr (1%)
31. maj 20261.074 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.075 kr8 kr (1%)
28. maj 20261.083 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.084 kr12 kr (1%)
25. maj 20261.072 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.073 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.081 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.073 kr8 kr (1%)
21. maj 20261.081 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret