Gå til hovedindhold

LG Electronics LG MH6535GIS mikrobølgeovn Sort Kombination mikroovn Over komfuret 25 L 1000 W

LG ElectronicsMikrobølgeovneEAN: 8806087910285
Pris fra 1.159 krtil 1.649 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 982 kr 8. apr.

Sammenlign priser på LG MH6535GIS mikrobølgeovn Sort Kombination mikroovn Over komfuret 25 L 1000 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1159 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG NeoChef MH6535GIS - Mikrobølgeovn med grill - 25 liter - 1100 W - sort
1.159 kr
Til butik
LG NeoChef MH6535GIS - Mikrobølgeovn med grill - 25 liter - 1100 W - sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Mikrobølgeovn
Farve: 1
Artikel nr.: MH 6535 GIS
EAN: 8806087910285
Varenr.: 5049130
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG NeoChef Mikrobølgeovn med grill Fritstående 1100W 25liter Sort
1.160 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mikrobølgeovn med grill LG NeoChef MH6535GIS - 25 l - sort
-11%1.249 kr
Før 1.404 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mikrobølgeovn med grill LG NeoChef MH6535GIS - 25 l - sort billede

Produktinformation

LG NeoChef MH6535GIS - Mikrobølgeovn med grill - 25 liter - 1100 W - sortGenereltAftagelig drejeskive: JaDrejeskive: JaFarve: SortGrilleffekt: 900 WHulbelægning: Easy Clean emaljeHulrumsdimensioner: 32.2 cm x 33.5 cm x 22.8 cmKvantitet af programmer: 32Maks. mikrobølgeeffekt: 1100 WMål på drejetallerken til mikrobølge: 29.2 cmMikrobølgeovn madlavningsprogrammer: OptøningblødgørsmeltestegMikrobølgeovn volumen: 25 literModel: FritståendeProdukttype: Mikrobølgeovn med grillIndstilliinger, styringerog indikatorerAntal af strømniveauer: 5Styringstype: BerøringsstyringTimer: JaDisplayType: DigitalDiverseSikkerhedsegenskaber: BarnesikretKraftSpænding: 230 V / 50 HzMål og vægtBredde: 47.6 cmDybde: 38.8 cmHøjde: 27.2 cmVægt: 9.9 kgMål & vægt (forsendelse)Bredde (forsendelse): 54 cmDybde (forsendelse): 41.7 cmHøjde (forsendelse): 29.4 cmVægt (forsendelse): 11.6 kg...

Produktspecifikationer

Kategori: Mikrobølgeovne
Vægt: 11.9g
EAN: 8806087910285
Varenr.: 1814827
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrobølgeovn med grill LG NeoChef MH6535GIS - 25 l - sort
-11%1.269 kr
Før 1.424 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG MH6535GIS mikrobølgeovn Sort Kombination mikroovn Over komfuret 25 L 1000 W
1.649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG MH6535GIS mikrobølgeovn Sort Kombination mikroovn Over komfuret 25 L 1000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG MH6535GIS mikrobølgeovn Sort Kombination mikroovn Over komfuret 25 L 1000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.159 kr1.159 krKøb
2CompuMail DK1.160 kr1.160 krKøb
3Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
4Vivas DK1.269 kr1.319 krKøb
5Ultrashop1.649 kr1.649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG MH6535GIS mikrobølgeovn Sort Kombination mikroovn Over komfuret 25 L 1000 W

PriceData har fulgt prisen på LG MH6535GIS mikrobølgeovn Sort Kombination mikroovn Over komfuret 25 L 1000 W i 182 dage. Laveste pris i perioden er 879 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 1.213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.133 kr.

Den nuværende pris på 1.159 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for LG MH6535GIS mikrobølgeovn Sort Kombination mikroovn Over komfuret 25 L 1000 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for LG MH6535GIS mikrobølgeovn Sort Kombination mikroovn Over komfuret 25 L 1000 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.159 kr9 kr (1%)
30. maj 20261.168 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.169 kr14 kr (1%)
27. maj 20261.155 kr9 kr (1%)
26. maj 20261.164 kr14 kr (1%)
24. maj 20261.150 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.151 kr8 kr (1%)
22. maj 20261.159 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.160 kr12 kr (1%)
19. maj 20261.148 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret