Gå til hovedindhold

LG Electronics LG 55NANO81A3A - 55 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display

LG ElectronicsTvEAN: 8806096367070
Pris fra 2.818 krtil 3.669 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 851 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LG 55NANO81A3A - 55 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2818 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG NanoCell AI NANO81 (2025) 55" 4K UHD (2160p) Sort
2.818 kr
Til butik
LG NanoCell AI NANO81 (2025) 55" 4K UHD (2160p) Sort billede

Produktinformation

LG NanoCell AI NANO81 (2025) - 55" Diagonal klasse - IPS - Smart TV - webOS 25 - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 55NANO81A3A.AEU
EAN: 8806096367070
Varenr.: 1003449498
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 55" Fladskærms TV LED 4K 55NANO81A3A Nano81 Series - 55" LED-backlit LCD TV - 4K
3.099 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 55NANO81A3A - 55 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display
3.208 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4K TV LG NanoCell AI NANO81 55" (2025) - sort
-20%3.299 kr
Før 4.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4K TV LG NanoCell AI NANO81 55" (2025) - sort
-19%3.319 kr
Før 4.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG NanoCell AI NANO81 (2025) 55 4K UHD (2160p) Sort
3.669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 55NANO81A3A - 55 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 55NANO81A3A - 55 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.818 kr2.818 krKøb
2Proshop DK3.099 kr3.099 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.208 kr3.407 krKøb
4Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
5Vivas DK3.319 kr3.718 krKøb
6Ultrashop3.669 kr3.669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 55NANO81A3A - 55 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display

PriceData har fulgt prisen på LG 55NANO81A3A - 55 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display i 175 dage. Laveste pris i perioden er 2.818 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 3.660 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.252 kr.

Den nuværende pris på 2.818 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for LG 55NANO81A3A - 55 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for LG 55NANO81A3A - 55 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.818 kr59 kr (2%)
22. maj 20262.877 kr60 kr (2%)
15. maj 20262.937 kr162 kr (5%)
9. maj 20263.099 kr190 kr (6%)
30. apr. 20263.289 kr11 kr (0%)
29. apr. 20263.278 kr11 kr (0%)
28. apr. 20263.289 kr11 kr (0%)
26. apr. 20263.278 kr11 kr (0%)
21. apr. 20263.289 kr11 kr (0%)
19. apr. 20263.278 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret