Gå til hovedindhold

LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display

LGTvEAN: 8806096352861
Pris fra 2.622 krtil 3.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 997 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.575 kr 4. maj

Sammenlign priser på LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2622 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG Nano81 Series 50NANO81A3A 50" 4K UHD (2160p) Smart TV
2.622 kr
Til butik
LG Nano81 Series 50NANO81A3A 50" 4K UHD (2160p) Smart TV billede

Produktinformation

LG 50NANO81A3A - 50" Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 50NANO81A3A.AEU
EAN: 8806096352861
Varenr.: 1003457909
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display
2.920 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LG 50" Fladskærms TV LED 4K 50NANO81A3A Nano81 Series - 50" LED-backlit LCD TV - 4K
2.968 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LG NanoCell AI 50NANO81A3A 50" 4K Ultra HD Smart TV - Sort
-5%3.599 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LG NanoCell AI 50NANO81A3A 50" 4K Ultra HD Smart TV - Sort
-5%3.619 kr
Før 3.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.622 kr2.622 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.920 kr3.119 krKøb
3Proshop DK2.968 kr2.968 krKøb
4Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
5Vivas DK3.619 kr4.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display

PriceData har fulgt prisen på LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.575 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 3.389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.936 kr.

Den nuværende pris på 2.622 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for LG 50NANO81A3A - 50 Diagonal klasse Nano81 Series LED-bagbelyst LCD TV - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED, Nano Cell AI Display de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20262.622 kr25 kr (1%)
13. maj 20262.597 kr85 kr (3%)
11. maj 20262.682 kr13 kr (0%)
9. maj 20262.695 kr6 kr (0%)
7. maj 20262.689 kr14 kr (1%)
6. maj 20262.675 kr381 kr (12%)
5. maj 20263.056 kr481 kr (19%)
4. maj 20262.575 kr481 kr (16%)
2. maj 20263.056 kr44 kr (1%)
1. maj 20263.100 kr156 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret