Gå til hovedindhold

LG 27BA45U-B Computer monitor, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, 5 ms, Sort

LGComputer – tilbehørEAN: 8806096435120
Pris fra 1.354 krtil 2.319 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 965 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.307 kr 22. apr.

Sammenlign priser på LG 27BA45U-B Computer monitor, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, 5 ms, Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1354 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" LG 27BA45U-B - LED monitor - 27" - HDR
1.354 kr
Til butik
27" LG 27BA45U-B - LED monitor - 27" - HDR billede

Produktinformation

LED-skærm, 27", 3840 x 2160 4K UHD (2160p) @ 60 Hz, IPS, 300 cd/m², 1000:1, HDR10, 5 ms, 2xHDMI, DisplayPort, sort

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 27BA45U-B
EAN: 8806096435120
Varenr.: 3463454
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
LG 27BA45U-B Computer monitor, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, 5 ms, Sort
1.435 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lg 27ba45u-b 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 100hz
-0%1.436 kr
Før 1.436,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lg 27ba45u-b 27 tommer 3840 × 2160pixels Ips 100hz billede

Produktinformation

27 tommer IPS 4K (UHD 3840 x 2160) panel gengiver fine billeddetaljer 99 % sRGB og 90 % DCI-P3 sikrer ensartede farver til foto- og videoredigering HDR10 udvider dynamikområdet og fremhæver detaljer i højlys og skygger 100 Hz opdateringshastighed og 5 ms responstid giver flydende bevægelser ved afspilning og rulning Ergonomisk fod kan pivotere, dreje, vippe og hæves op til 150 mm for bedre komfort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LG
Kategori: Skærme
Artikel nr.: 27BA45U-B
EAN: 8806096435120
Varenr.: 5020074631
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
LG 27BA45U-B Computer monitor, 68,6 cm (27), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, 5 ms, Sort
2.119 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4K skærm 27" LG 27BA45U-B - IPS, UHD 3840 × 2160, sort
-8%2.299 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4K skærm 27" LG 27BA45U-B - IPS, UHD 3840 × 2160, sort
-8%2.319 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 27BA45U-B Computer monitor, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, 5 ms, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LG 27BA45U-B Computer monitor, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, 5 ms, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.354 kr1.354 krKøb
2CompuMail DK1.435 kr1.435 krKøb
3Dustin DK1.436 kr1.522,25 krKøb
4Ultrashop2.119 kr2.119 krKøb
5Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
6Vivas DK2.319 kr3.518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LG 27BA45U-B Computer monitor, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, 5 ms, Sort

PriceData har fulgt prisen på LG 27BA45U-B Computer monitor, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, 5 ms, Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.282 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 1.538 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.408 kr.

Den nuværende pris på 1.354 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for LG 27BA45U-B Computer monitor, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, 5 ms, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for LG 27BA45U-B Computer monitor, 68,6 cm (27"), 3840 x 2160 pixel, 4K Ultra HD, 5 ms, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.354 kr19 kr (1%)
27. maj 20261.335 kr8 kr (1%)
24. maj 20261.343 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.345 kr17 kr (1%)
22. maj 20261.328 kr15 kr (1%)
20. maj 20261.313 kr4 kr (0%)
16. maj 20261.317 kr16 kr (1%)
15. maj 20261.333 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.330 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.328 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret